Журналістці Тетяні Даниленко натякнули на долю Шеремета

Журналістці Тетяні Даниленко натякнули на долю Шеремета

Українській тележурналістці Тетяні Даниленко, ведучій «5 каналу», погрожують у зв’язку з професійною діяльністю. Про це телеведуча заявила на своїй сторінці в Facebook.

Вона розповіла, що вранці їй подзвонила невідома жінка і, не представившись, спочатку запитала, чи отримала Тетяна посилку. А потім різко перейшла на підвищений тон і почала з’ясовувати, звідки Даниленко взяла, що «17-й канал» намагався зустрітися з Кличком у день загибелі Павла Шеремета.

— Наш абсурдний діалог тривав менше хвилини (вони самі про це заявляли, новина розтиражували всі), я поклала трубку, вважаючи, що дзвонять чергові божевільні. Після ефіру на каналі мені передали посилку, на якій було зазначено, що це вудка від посольства Нідерландів. Усередині папірець з текстом, чи домовлялася я про інтерв’ю з «17-м каналом», який загадковим чином виявляється на місці резонансних вбивств. Виправте мене, якщо все це схоже на журналістику, а не на погрози від проросійських провокаторів, – написала Тетяна.

Після ефіру їй передали посилку, на якій було зазначено, що це вудка від посольства Нідерландів.

— Усередині папірець з текстом, чи домовлялася я про інтерв’ю з «17-м каналом», який загадковим чином виявляється на місці резонансних вбивств. Виправте мене, якщо все це схоже на журналістику, а не на погрози від проросійських провокаторів, – додала журналістка.

Раніше радник глави МВС Зорян Шкіряк заявив, що блискавична поява «17-го каналу» на місці вбивства Шеремета дуже нагадує дії російських пропагандистських каналів на Донбасі. Співробітники каналу пояснили це тим, що знімальна група очікувала там інтерв’ю з мером Києва Віталієм Кличком.

У свою чергу Віталій Кличко заявив, що про інтерв’ю з «17-м каналом» не домовлявся і в цей день знаходиться за кордоном.

Читайте також: За Шереметом стежила поліція – БППзагрузка...

Читайте також

Коментарі