У столичному зоопарку розповіли про нову бегемотиху

У столичному зоопарку розповіли про нову бегемотиху

У столичному зоопарку з’явилася нова мешканка – семимісячна самка бегемота. Біггі, як її тимчасово називають, привезли з Італії вночі минулої п’ятниці. Тепер кияни можуть побачити молоду, допитливу 200-кілограмову красуню, пише Сегодня.

За словами директора Київського зоопарку Кирила Трантіна, в дорозі Біггі провела дві доби. Везли «крихітку» в спеціальному транспортному контейнері, а поселили у вольєрі, де раніше жила самка бегемота Бреста.

Італійка Біггі відчуває себе добре і цілими днями займається дослідженням нового будинку, звикає до голосів відвідувачів і звуків, які видають інші мешканці зоопарку. «Зараз бегемот знаходиться на карантині, і наше завдання – її максимально не турбувати. Біггі повинна звикнути до нового місця, зрозуміти, що її люблять. Це делікатний процес. Ми ж звикаємо до її звичок. Вона дуже допитлива і навіть трохи вередлива: це від того, що у неї новий вольєр, в якому необхідно все вивчити і намітити територію. Але вже помічаємо, що Бигги починає потроху захищати своє житло від сторонніх», – розповідає Трантін.

Незважаючи на довгий переїзд і новий будинок, на апетит Біггі абсолютно не скаржиться. «Дуже любить яблука, морква, буряк. Даємо бегемоту і спеціальну суміш зі свіжої зеленої трави з додаванням сухого сіна. В цілому за день Біггі з’їдає 5-6 кг різних ласощів», – говорить Трантін.

Правда, гості зоопарку в найближчі дні на тварину подивитися не зможуть. «Як тільки ми побачимо, що Біггі виявляє бажання виходити на вулицю, почнемо в вечірній час потроху випускати її в літній вольєр, який ми спеціально відремонтували. Можливо, через кілька тижнів бегемот захоче вийти до відвідувачів. До слова, в подальшому оголосимо і конкурс на ім’я для нашої нової мешканки», – розповідає Трантін.

Сподіваються в зоопарку і на те, що у Біггі в майбутньому з’явиться своя сім’я, але станеться це років через вісім. «Згідно з проектом реконструкції, у нас запланований великий вольєр, де зможе жити ціла родина бегемотів», – каже директор зоопарку.загрузка...

Читайте також