Система харчування RawTill4: худнемо на овочах та фруктах

Система харчування RawTill4: худнемо на овочах та фруктах

Спосіб харчування RawTill4 (сироїдіння до 4), придуманий американською блогеркою і переконаною вегетаріанкою Freelea the Banana Girl, за кілька років зібрав сотні тисяч послідовників по всьому світу.

Правила RawTill4
Вони прості: до 16:00 необхідно їсти тільки сирі продукти рослинного походження. Сама засновниця системи рекомендує їсти тільки фрукти без будь-яких добавок, в крайньому випадку — салати зі свіжих овочів. На вечерю, яка повинна бути не пізніше 19.00, можна з’їсти будь-які каші, макарони (тільки твердих сортів або рисові), варені овочі. Все це повинно бути приготовлено з мінімумом масла. Також можна залишити тваринні продукти на вечерю.

Важливий «+» дієти в тому, що вона не обмежує порції — ви можете їсти, поки не наїстеся! Дієта обмежує споживання деяких продуктів і час їх споживання, але кількість з’їденого може бути будь-яким.

Переваги системи RawTill4

• Будучи низькожировою, але не виключаючи жири повністю, вона істотно обмежує калорійність раціону і сприятливо впливає на печінку і підшлункову, що не обділяти організм необхідними жирами;

• Сироїдіння до 16:00 включає всі переваги сироїдіння, але обходить багато труднощів;

• Покращує стан серцево-судинної системи і тонізує організм: кава на такій дієті вам навряд чи знадобиться;

• Зупиняє тягу до солодкого;

• Система виключає споживання фастфуду, смаженого, солодощів та (бажано) тваринної їжі, а це точно позначиться найкращим чином на фігурі, шкірі і роботі внутрішніх органів шлунково-кишкового тракту;

• Меню складається з фруктів, овочів, зелені, горіхів, рослинних масел і злаків — ваше волосся і шкіра подякують вам за такий раціон;

• Відсутність обмежень в працях дуже важливо для психологічного комфорту і допомагає легко перенести обмеження деяких продуктів.

Недоліки RawTill4

Головним недоліком і труднощами можна назвати обмеження споживання тваринних продуктів. Це, проте, можна обійти, додавши до вечері 200-300 гр вареної риби або птиці, або 200 гр сиру невисокої жирності.

За матеріалами zdorovia.com.uaзагрузка...

Читайте також

Коментарі