Австралієць три дні ховався від крокодила на острові

Австралієць три дні ховався від крокодила на острові

TO GO WITH AFP STORY PHILIPPINES-ENVIRONMENT-ANIMAL-CROCODILE, FEATURE by Jason Gutierrez In this photo taken on September 21, 2011, Lolong, a one-tonne (6.4-metre) 21-foot crocodile believed to be the biggest to have ever been caught, is seen in a caged pen in the southern Philippine town of Bunawan. Deep inside the Philippines' largest marshland, tribespeople who once revered crocodiles as mystical creatures say they now feel terrorised by them. AFP PHOTO / JAY DIRECTO (Photo credit should read JAY DIRECTO/AFP/Getty Images)

Любитель сплаву по воді на каяку був змушений провести на острові Тауншенд в центральній частині австралійського штату Квінсленд три дні, після того як крокодил, що живе в тих краях, вирішив погнатися за ним, передає УНН з посиланням на ВВС.

Рептилія вп’ялася зубами в бік каяка, і весляру довелося докласти максимум зусиль, щоб відірватися від великого плазуна.

Як сказав згодом рятувальникам спортсмен, йому вдалося відірватися від рептилії, оскільки він «почав гребти так, як ніколи не гріб». Він подолав таким чином три кілометри і опинився на Тауншенді.

Однак погодні умови, що різко погіршали, і відлив не дозволили шукачеві пригод швидко покинути острів.

До ранку суботи у австралійця скінчилися запаси продовольства, але він зумів привернути увагу рятувальників сигнальною ракетою, і його вивезли з Тауншенда на вертольоті.

Як підкреслила місцева влада, сигнал спортсмена не був зареєстрований у місцевих рятувальників, однак спрацював справно.

Читайте також: На французькій барахолці знайшли рідкісну гравюру Дюреразагрузка...

Читайте також