У столичному метро з’явилися незвичайні турнікети

У столичному метро з’явилися незвичайні турнікети

У київському метрополітені на ряді станцій з’явилися оновлені турнікети – зокрема, вони вже є на станціях «Харківська» і «Осокорки» (зелена гілка метро), пише Обозреватель.

Також нові турнікети з’явилися на «Либідській» (синя гілка). Пасажири не завжди відразу розуміють, як правильно користуватися безконтактними картками, щоб пройти через турнікет: якщо в старих карту потрібно було підносити до сканера з екраном на верхній частині турнікета, то в нових її потрібно підносити до передньої панелі – там, де в старих турнікетах розташовувався отвір для жетонів.

Через нововведення не всім пасажирам вдається відразу подолати турнікет. «Я їду зі станції «Харківська». Нещодавно не зміг пройти по-старому через турнікет. Не пропускало. Я не розумів, у чому справа. І ніхто відразу не зміг підказати», – розповів один з пасажирів.

У той же час на станції «Осокорки», як повідомили нам місцеві жителі, пасажирів біля оновлених турнікетів інструктують працівники метро.

У прес-службі КП «Київський метрополітен» заявили, що в зв’язку з модернізацією автоматичних контрольних пунктів на станціях метро змінюється порядок користування безконтактними картками.

«Зокрема, картку необхідно докласти до антени, розташованої на передній панелі. Прохід через автоматичний контрольний пункт дозволяється після появи зеленого сигналу на його верхній панелі», – пояснили в метрополітені.загрузка...

Читайте також

Коментарі