Маразм міцнішає: У Росії знищили близько 7,5 тис. тонн «санкційних» продуктів

Маразм міцнішає: У Росії знищили близько 7,5 тис. тонн «санкційних» продуктів

Россільгоспнагляд з 6 серпня 2015 року знищив 7,282 тисячі тонн рослинної продукції та 228,6 тонни продукції тваринного походження, забороненої до ввезення в Росію. Про це повідомляють РИА Новости з посиланням на прес-секретаря відомства Юлію Мелано.

— На всій території Росії Россільгоспнаглядом організована робота в частині знищення «санкційної» продукції. Так, в період з 6 серпня 2015 року по сьогоднішній день знищено 7,282 тисячі тонн рослинної санкційної продукції. Продукції тваринного походження за аналогічний період знищено 228,642 тонни», — сказала Мелано.

Найбільше рослинної продукції було знищено управліннями відомства в Брянській і Смоленській, Тверській і Псковської областях. «Лідерами» по утилізації тваринної «санкціонки» стали Санкт-Петербург і Ленінградська область, а також Білгородська і Калінінградська області.

— Основними видами нелегальної рослинної продукції, що зазнала знищення, стали яблука, груші, персики, томати, перець, баклажани, полуниця, апельсини, нектарини, виноград, — зазначила представниця Россільгоспнагляду.

Різницю в обсягах рослинної і тваринної продукції вона пояснила роботою системи електронної ветеринарної сертифікації, покликаної, в тому числі, виключити нелегальні поставки.загрузка...

Читайте також

Коментарі