Луценко розповів про результати обшуків у НАБУ

Луценко розповів про результати обшуків у НАБУ

Генеральний прокурор Юрій Луценко повідомив, що слідчі дії в Національному антикорупційному бюро завершено. Про це він написав у Facebook.

Він наголосив, що ГПУ порушила справу про незаконне прослуховування телефона, яке ініціював детектив НАБУ, за заявою СБУ.

– Версій про винного є декілька – або це працівник СБУ, що невірно надав інформацію про телефони підозрюваного детектива, або це детектив, який не припинив прослуховування сторонньої особи, або обоє разом, – зазначає Луценко.

Генпрокурор наголошує, що «не збирається ділити правоохоронні системи на хороші і погані. Незаконне прослуховування — порушення закону, хто б його не вчинив».

Луценко підкреслив, що розглядає НАБУ як партнерів у боротьбі із злочинністю та корупцією і закликав колег «не створювати штучно ворогів».

– Обшук закінчено. Виходячи з попередньої інформації — цікаво буде подивитися на кульбіт агресивних обвинувачувачів ГПУ ( яка, як їм привиділося, відкрила війну з НАБУ) коли слідство ГПУ винним офіційно встановить НЕ працівника НАБУ:), – написав Луценко.загрузка...

Читайте також

Коментарі