Кого Росія намагається “десантувати” в Україну в якості посла?

28 липня Володимир Путін звільнив Михайла Зурабова з посади посла РФ в Україні. На наступний день стало відомо, що Москва висунула на цю посаду колишнього десантника Михайла Бабича.

У Києві відмовилася задовольнити кандидатуру Бабича на цю посаду. Глава МЗС України Павло Клімкін заявив, що питання про кандидатуру нового російського посла не може обговорюватися через відсутність позитивної динаміки на Донбасі в контексті агресії Росії.

Однак стали з’ясовуватися нові подробиці біографії Михайла Бабича, якого Москва наполегливо намагається “десантувати” послом до Києва. Зокрема, відомий журналіст і письменник Віктор Шендерович в ефірі передачі “Особлива думка” сказав про Бабича наступне:

“Я здається ці букви вимовляв. Саме про цього Михайла Бабича. І я подивився і опа! – Михайло Бабич … Михайло Бабич, кадровий резерв Путіна. Слухайте, блакитні роки далекі, 90-ті роки. Віце-президент «Росмясомолторг». Слідчий комітет звинуватив компанію в тому, що вона привласнила 2 млрд рублів. Бабич встиг зіскочити на роботу в федеральне агентство. Посадили іншого за розкрадання. Перейшов в зам. голови уряду Московської області. Підім’яв під себе фінансову частину, звільнений зі скандалом. Пересів на посаду зам. глави адміністрації Івановської області, поєднуючи з постом глави представництва в Москві. У березні 2000 року в офісі представництва був проведений обшук, в приміщенні на Новому Арбаті було виявлено 5 млн. рублів – рівно стільки, скільки на розвиток охорони здоров’я та освіти в Іванівській області. На арешт Бабича виписаний ордер, але чиновник вчасно покинув столицю. Справа стосовно Бабича була припинена – барабанний дріб – після особистого втручання Путіна. І в 2002 році цей прекрасний чоловік “м’ясний” очолив уряд Чечні. І – новий скандал, пов’язаний з любов’ю до освоєння грошових потоків і – цитата його соратника, людини, яка його добре знає: «Ця людина, де б не працювала, залишала за собою кримінальні справи». Потім він став повпредом президента, і ось зараз – послом Росії. Це кадровий резерв”, – сказав Шендерович.

Рекомендуємо прочитати

Боевики решили не запускать завод Ахметова

Террористы сначала забрали предприятия у их законных хозяев, а затем уже начали думать, как обеспечить их работу....

Це може бути цікавим

Ляшко: Між мною і Тимошенко - нездоланна прірва

Між мною і Тимошенко - нездоланна прірва....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

​Не вижу, не слышу, не говорю. Как российские СМИ не заметили массовых акций протеста по всей стране

Протестующие вышли на согласованные и несогласованные митинги и шествия в десятках городов, которые вылились в массовые задержания и столкновения с полицией, однако российские медиа предпочли не заметить происходящего....