Кого Росія намагається “десантувати” в Україну в якості посла?

28 липня Володимир Путін звільнив Михайла Зурабова з посади посла РФ в Україні. На наступний день стало відомо, що Москва висунула на цю посаду колишнього десантника Михайла Бабича.

У Києві відмовилася задовольнити кандидатуру Бабича на цю посаду. Глава МЗС України Павло Клімкін заявив, що питання про кандидатуру нового російського посла не може обговорюватися через відсутність позитивної динаміки на Донбасі в контексті агресії Росії.

Однак стали з’ясовуватися нові подробиці біографії Михайла Бабича, якого Москва наполегливо намагається “десантувати” послом до Києва. Зокрема, відомий журналіст і письменник Віктор Шендерович в ефірі передачі “Особлива думка” сказав про Бабича наступне:

“Я здається ці букви вимовляв. Саме про цього Михайла Бабича. І я подивився і опа! – Михайло Бабич … Михайло Бабич, кадровий резерв Путіна. Слухайте, блакитні роки далекі, 90-ті роки. Віце-президент «Росмясомолторг». Слідчий комітет звинуватив компанію в тому, що вона привласнила 2 млрд рублів. Бабич встиг зіскочити на роботу в федеральне агентство. Посадили іншого за розкрадання. Перейшов в зам. голови уряду Московської області. Підім’яв під себе фінансову частину, звільнений зі скандалом. Пересів на посаду зам. глави адміністрації Івановської області, поєднуючи з постом глави представництва в Москві. У березні 2000 року в офісі представництва був проведений обшук, в приміщенні на Новому Арбаті було виявлено 5 млн. рублів – рівно стільки, скільки на розвиток охорони здоров’я та освіти в Іванівській області. На арешт Бабича виписаний ордер, але чиновник вчасно покинув столицю. Справа стосовно Бабича була припинена – барабанний дріб – після особистого втручання Путіна. І в 2002 році цей прекрасний чоловік “м’ясний” очолив уряд Чечні. І – новий скандал, пов’язаний з любов’ю до освоєння грошових потоків і – цитата його соратника, людини, яка його добре знає: «Ця людина, де б не працювала, залишала за собою кримінальні справи». Потім він став повпредом президента, і ось зараз – послом Росії. Це кадровий резерв”, – сказав Шендерович.

Рекомендуємо прочитати

Выходки русских мачо — опасная игра

Еще ближе просто не подлететь....

Це може бути цікавим

Во Львове нашли единственный чистый от мусора микрорайон. Возле дома Садового

Пока весь Львов тонет в мусоре и, чуть ли не каждый день, городской председатель призывает центральную власть ввести чрезвычайное положение, вблизи дома, где прожи....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Кабмін спрогнозував курс гривні на три роки. Чому Уряду вигідна девальвація гривні?

Такий прогноз рік тому давав керівник «Публічного аудиту» Максим Гольдарб, коментуючи анонсоване Кабміном підвищення «мінімалки»....