Британець придумав, як боротьби зі смартфонами в своєму барі

Британець придумав, як боротьби зі смартфонами в своєму барі

Власник бару з Великобританії Стів Тайлер встановив у своєму закладі клітку Фарадея, щоб заглушити мобільний зв’язок і спонукати відвідувачів спілкуватися один з одним, а не зі своїм смартфоном.

Тайлер вважає, що смартфони і соціальні мережі «вбивають паби» і виступає прихильником того, щоб «люди взаємодіяли у реальному світі». Тому він встановив у своєму закладі клітку Фарадея. Завдяки цьому пристрою для захисту від зовнішніх електромагнітних полів, винайденому в XIX столітті, відвідувачі бару Тайлера не можуть користуватися смартфонами.

— Я просто хотів, щоб люди насолоджувалися вечором в моєму барі, не відволікаючись постійно на свої телефони Чим просити їх не користуватися смартфонами, я просто зробив так, щоб вони не працювали, — пояснює британський підприємець.

Тайлер змайстрував пристрій зі срібної фольги і мідного дроту і визнає, що це «не досконала система військового зразку». Проте його творіння не заборонено законом, як сучасні глушилки мобільних телефонів. Крім того, щоб забезпечити відвідувачам зв’язок із зовнішнім світом, Тайлер поставив на кожному столику старомодні дискові телефони.загрузка...

Читайте також