Торнадівці влаштували заворушення під судом

Торнадівці влаштували заворушення під судом

Між протестувальниками-активістами добровольчих батальйонів під Оболонським судом Києва та правоохоронцями виникло протистояння в ході якого був застосований сльозогінний газ, кидалися димові шашки і петарди.

Зазначається, що після того, як з будівлі суду вийшли народні депутати Семен Семенченко ( «Самопоміч»), Андрій Лозовий та Ігор Мосійчук ( «Радикальна партія»), активісти спробували пройти через відкритий прохід в металевій огорожі, який охороняють правоохоронці з внутрішньої сторони. Між протестувальниками та охороною  виникло сутичка під час якої правоохоронці застосували сльозогінний газ, після чого в їхній бік полетіли димові шашки і петарди.

Через кілька хвилин протистояння припинилося, правоохоронці вийшли за металеву огорожу і відтіснили протестувальників.

Пізніше, активісти не дали виїхати з двору, в якому знаходиться Оболонський суд, автомобілів Нацгвардії. Протестуючі вишикувалися перед вантажними машинами, і частина з них сіла на проїжджу частину.

Обвинувачені «торнадівці» як і раніше знаходяться в «клітці» в залі судових засідань і відмовляються залишати її, поки не отримають гарантій того, що їм будемо забезпечений відкритий і прозорий судовий процес.

Під будівлею суду як і раніше знаходяться активісти, велика кількість правоохоронців в спецобмундирування, також неподалік чергують машини швидкої допомоги і пожежники.

Нагадаємо, під будівлею Оболонського районного суду Києва, де 2 серпня мало відбутися чергове засідання у справі екс-співробітників роти патрульної служби міліції особливого призначення «Торнадо», сталися сутички.загрузка...

Читайте також

Коментарі