Фактично ми живемо за колючим дротом, - житель Донеччини

Про життя в "ДНР" анонімно розповів 40-річний  місцевий житель Донецька Василь, який проживає там разом із дружиною і двома дітьми.

За його словами, після того як влітку 2014 року владу захопили путінські поплічники, "життя стало набагато гіршим", а через "численні військові об'єкти неможливо вільно пересуватися рідним містром".

- Фактично ми живемо за колючим дротом. Введено комендантську годину. Не працюють ні пошта, ні банки, не ходять потяги, не літають літаки, - розповідає Василь, пише Bild, передає inopressa.

- Але найгірше - це те, що люди весь час живуть у страху за своїх рідних. Це страх нон-стоп, - зазначає донеччанин, пояснюючи це тим, що російські повстанці влаштовують артобстріли прямо з міста, а потім кажуть, що по місту стріляє українська армія. - Тому ти ніколи не знаєш, чи всі родичі і друзі повернулися додому після робочого дня.

Взагалі, багато що в "ДНР", каже Василь, "відповідає його уявленням про життя в Північній Кореї".

- Наприклад, як у КНДР, нам доводиться буквально крокувати строєм і кричати, як у нас все круто і як ми любимо нашого лідера Олександра Захарченка. Його гидка пика висить у місті всюди і зустрічається у всіх газетах, - продовжує Василь.

Батьки Василя, як йдеться далі, "працюють на держслужбі і практично нічого не заробляють. Зате їх регулярно змушують ходити на демонстрації і протестувати проти України, за Росію".

- Якщо вони відмовляться піти, їх викинуть з цієї роботи, - стверджує житель "ДНР".

- Якщо я буду говорити те, що думаю, я ризикую бути заарештованим міністерством держбезпеки. Це щось на зразок радянського КДБ, - пояснює він.

На закінчення Василь розповів, що "народна республіка функціонує за тотального контролю Росії".

Про місцеву владу в ДНР він сказав:

- Вони роблять все, що їм говорять їхні господарі. Якщо їм кажуть провести демонстрацію, вони її проводять. Їм кажуть зібрати п'ять тисяч демонстрантів, і вони збирають.

Та й життя в "ДНР" все більше нагадує життя в Росії, правда на ще більш низькому рівні:

- У нас є тільки російське ТБ, тільки російські гроші і практично тільки російська їжа, - передає видання.

Рекомендуємо прочитати

Президент підписав указ про позбавлення одіозного депутата громадянства

Так, ми цього добилися! Президент України сьогодні підписав указ про припинення громадянства України народного депутата України Андрія Артеменка у зв'язку з добровільним набуттям ним у 2005 році громадянства Канади....

Це може бути цікавим

Водитель "пошёл на таран" протестующей толпы, - видео

В Бразилии автомобиль протаранил толпу людей, перекрывших автостраду....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Создана система дополненной реальности, позволяющая управлять действиями роботов

Исследовательская группа Нью-Йоркского университета во главе с Джаредом Аланном Франком разработала специализированную систему дополненной реальности, которая способна работать на обычном планшетном компьютере или смартфоне....