Як зміниться ваше тіло, якщо назавжди відмовитися від цукру

Як зміниться ваше тіло, якщо назавжди відмовитися від цукру

Лікарі попереджають: від цурку треба відмовитись раз і назавжди, щоб зберегти своє здоров’я і забезпечити собі довголіття.

Ви станете краще спати
Харчування, сон і рівень енергії — це взаємопов’язані між собою речі. Як тільки ви перестанете є цукор, якість вашого сну покращиться, а отже, ви будете більш бадьорі й енергійні. Спеціальні дослідження підтвердили це: найнебезпечнішими для якості сну продуктами є цукор і насичені жири.

Ваше серце буде здоровіше
Вплив споживання цукру на ризик виникнення серцево-судинних захворювань дуже наочно довів доктор Джеймс Ді Ніколантоніо. Виявляється, ті, хто споживає цукор, на 25% більше ризикують заробити проблеми з серцем і судинами.

У вас покращиться настрій
Вважається, що солодке піднімає нам настрій, але це не зовсім так. Піднімає, але на дуже короткий відрізок часу, саме тому люди в депресії поїдають солодощі у великій кількості. Дослідження жінок, що знаходяться в постменопаузі, з’ясували, що споживання солодкого іноді саме викликає депресію. А ось вживання овочів і фруктів, що містять фруктозу, підвищує настрій.

У вас покращиться пам’ять
Дослідження, проведені в Каліфорнійському університеті, показують, що вживання цукру може викликати порушення функції головного мозку, а саме — зниження пам’яті. Якщо ви забудькуваті, спробуйте відмовитися від солодкого — це допоможе поліпшити пам’ять!

У вас почне знижуватися вага
Зниження споживання цукру або зовсім відмова від нього — найефективніший спосіб схуднути. Це доведено науково: як тільки ви перестанете їсти солодке, ваш вага знизиться приблизно на 800 грам — і це навіть в тому випадку, якщо ви взагалі не будете більше нічого робити, щоб скинути зайві кілограми.

Джерело: goodhouse.com.ua

 загрузка...

Читайте також