Черговий бойовик розчарувався в керівництві «ДНР»

Черговий бойовик розчарувався в керівництві «ДНР»

На Харківщині учасник незаконних збройних формувань т.зв. «ДНР» скористався програмою Служби безпеки України «Тебе чекають вдома» і добровільно звернувся в міліцію, повідомляє прес-служба СБУ.

Уродженець і житель Донецької області в квітні-травні 2014 перебував у складі незаконних збройних формувань т.зв. «ДНР», зокрема в «козацьких» формуваннях. В обласному центрі він чергував на спостережному посту бойового розрахунку переносного зенітно-ракетного комплексу «Голка», забезпечував пропускний режим в батальйон бойовиків і зводив фортифікаційні укріплення терористів.

Бойовик швидко розчарувався в «Народній Республіці» і покинув незаконне збройне формування. За його словами, керівництво т.зв. «ДНР» тільки розкрадало і руйнувало тимчасово окуповані території. Він довгий час переховувався від нового «призову» терористів в знайомих з Донецька. Почувши про програму СБ України «Тебе чекають вдома» чоловік поїхав до Харкова.

Покази бойовика перевіряють правоохоронці в рамках відкритого кримінального провадження за ч. 2 ст. 260 Кримінального кодексу України. Якщо слідство не виявить за чоловіком вчинення тяжких злочинів у складі незаконного збройного формування, в суд буде подано клопотання про його звільнення від кримінальної відповідальності.загрузка...

Читайте також

Коментарі