Крим ніколи не буде українським, — французький депутат

Крим ніколи не буде українським, — французький депутат

epa03084826 French Transport Minister Thierry Mariani gestures during a meeting with undersecretary of the Ministry of Transportation Fawzi Beltmr (not pictured), in Tripoli, Libya, 29 January 2012. Mariani came to Tripoli with a french delegation to resume the air trafic between the two countries. EPA/SABRI ELMHEDWI
Депутат Національних Зборів Франції Тьєррі Маріані, який незаконно перебуває в окупованому Росією Криму на чолі делегації парламентаріїв, заявив, що Заходу час прийняти факт «возз’єднання Криму з РФ» і не називати його українським. Про це повідомляє ТАСС.

-Кожен з моїх колег після повернення донесе свою думку своїм виборцам і розповість про те, що Крим російський, і цього вже не змінити.Зараз час прийняти цей факт і зайнятися тим, щоб розвивати наше спільне співробітництво, — заявив Маріані журналістам.

За словами депутата, через вісім місяців будуть вибори у Франції, у США, а потім і у Німеччині, тому і політична ситуація щодо визнання Криму може змінитися

-Я думаю, що багато речей можуть змінитися, — сказав він і припустив, що і позиція щодо санкцій також може змінитися.

При цьому депутат назвав контрпродуктивними санкції проти Росії, і висловив думку, що їх необхідно зняти найближчим часом.

-Під час нашого візиту у нас склалася стійка думка, що рішення повернутися до Росії відображає думку більшості населення, — також заявив Маріані.

Читайте також: Герой України отримав нагороду з рук Аксьонова «за розвиток Криму»загрузка...

Читайте також