Боєць «Азова» з Владивостока виявився шпигуном Росії

Боєць «Азова» з Владивостока виявився шпигуном Росії

Російський спецназівець Олексій Філіппов, який воював в українських батальйонах «Азов» і «Правий сектор», виявився шпигуном РФ. Про це повідомив росіянин Олександр Жучківський, що займається переправленням «добровольців» із Російської Федерації на Донбас, повідомляє видання «Погляд».

-Деякі російські військові, як Олексій Філіппов, вирішили продовжувати «службу» в рядах ЗСУ або нацистських батальйонах, щоб поставляти нам інформацію і вести диверсійно-підривну діяльність. Олексій Філіппов приєднався до національно-визвольної боротьби на Донбасі у кінці 2014 року. Зарахування Філіппова відбулося в січні 2015 року, він перетнув кордон РФ із Сумською областю України та заявив про себе як доброволець, що перейшов на бік України для боротьби зі злочинною російською владою, — повідомив Жучківський.

За його словами, головним завданням Олексія були збір і передача в ДНР інформації про нацистські українські батальйони (зокрема, про «Азов», де він «служив»), відомостей про їхнє фінансування, постачання з-за кордону для ЗСУ техніки й озброєнь, про переміщення і дислокацію сил та засобів противника.

-Філіппов став, напевно, найуспішнішим «агентом під прикриттям», справжнім партизаном на окупованих територіях «Новоросії», нашим «Штірліцем», — говорить Жучківський.

Він зазначив, що головний успіх Філіппова був не тільки в цінності інформації, що поставлялася ним, і в результаті здійснюваних шпигуном диверсій, а й у тому, що йому вдалося повністю «увійти в образ», стати для українців своїм.

За даними Жучківського, у кінці квітня цього року Олексій повідомив із Києва, що він сильно ризикує, найближчим часом можливе його розкриття. Після цього шпигуна повернули в Росію.

Читайте також: Росія перекинула бойовикам на Донбас значну партію важкого озброєннязагрузка...

Читайте також

Коментарі