На Луганщині РФ створила диверсійну школу, серед «курсантів» — кримінальні злочинці

На Луганщині РФ створила диверсійну школу, серед «курсантів» — кримінальні злочинці

Поблизу тимчасово окупованого м. Первомайськ (Луганська обл.) на території колишнього піонерського табору «Чайка» російські куратори створили диверсійну школу, у якій «курсанти» проходять підготовку для подальшої участі у бойових діях та диверсійної діяльності на території України. Про це 30 липня повідомив співголова громадської організації «Громадська ініціатива «Права Справа» Дмитро Снегірьов. 

-Під керівництвом інструкторів, загальною кількістю до 20 чоловік, бойовики проходять курси з вогневої підготовки, надання першої медичної допомоги і диверсійної діяльності. Серед «курсантів» та випусників цієї школи є колишні російські кримінальні злочинці, — зазначив активіст.

-Активізація діяльності ДРГ бойовиків і загострення ситуації на Первомайсько-Стаханівському напрямку пов’язана із закінченням курсу навчання і складанням випускних «іспитів» курсантами диверсійної школи.  За інформацією місцевих джерел ГІ «Права Справа», протягом останнього тижня відбувалася ротація серед особового складу викладачів та інструкторів диверсійної школи, — йдеться у повідомленні.

Читайте також: Український оператор забезпечував зв’язок бойовикам «ЛНР»загрузка...

Читайте також

Коментарі