Захаренко назвав умови зустрічі з Савченко

Захаренко назвав умови зустрічі з Савченко

Ватажок самопроголошеної «ДНР» Олександр Захарченко назвав умови зустрічі з депутатом Верховної ради України Надією Савченко. Про це повідомляє «РИА Новости».

Абсолютно не розумію, про що ми з нею можемо розмовляти. Якщо людина хоче зустрітися і про щось говорити, нехай насамперед скаже, про що. Ось тоді і будемо дивитися. Як вона говорила раніше, що може привести сюди військовополонених і поміняти просто так, ніхто не забороняє: вези — віддавай, — сказав Захарченко.

— Якщо Савченко хоче припинити війну, я відразу називаю умови: абсолютний вихід всіх військ і підрозділів української армії з території колишньої Донецької області із забороною в останні дні вбивати і грабувати, звільнення всіх наших військовополонених, які перебувають на нашій території. Я зараз не називаю Київ, Одесу, а ті в’язниці в Маріуполі, Артемівську, Краматорську і на кордоні з Донецькою областю, я ладен розмовляти з ким завгодно… Буду розмовляти про мир і з Савченко, і з (президентом України Петром) Порошенко, і з (президентом Франції Франсуа) Олландом, і з (канцлером Німеччини Ангелою) Меркель, — додав ватажок «ДНР».загрузка...

Читайте також

Коментарі