Як захистися від стеження в Інтернеті

Як не стати жертвою стеження та прослуховування, пише Navkolonas.

1. Шифрування голосових викликів і текстових повідомлень. Існує безліч додатків, що мають функції зашифровування.Причому серед них є поширені і відомі месенджери, як, наприклад, WhatsApp, Telegram, ICQ.До речі, найпопулярніший – WhatsApp – в квітні 2016 року ввів повне наскрізне шифрування.

 

2. Шифрування жорсткого диска. До того ж до захисту мобільних пристроїв колишній агент ЦРУ також радить убезпечити свій комп’ютер, зокрема, жорсткий диск. В Інтернеті можна знайти інструкції, як це зробити. Зазвичай використовується спеціальне програмне забезпечення. Наприклад, для Windows є програма, встановлена в розширених версіях ОС, – BitLocker, для Maс – FileVault. Таким чином, якщо комп’ютер вкрадуть, зловмисник не зможе прочитати ваші дані.

3. Менеджери паролів. Такі програми дозволяють тримати свої паролі в порядку – створювати унікальні ключі і зберігати їх. На ринку є різні менеджери паролів, такі як 1Password, KeePassX і LastPass.

4. Двохфакторна аутентифікація. Зараз всі популярні онлайн-середовища– Facebook, «ВКонтакте», поштові клієнти, Twitter, Dropbox – перейшли на двохфакторну аутентифікацію. Вона дозволяє прив’язати до свого аккаунту номер телефону, за допомогою якого відбуватиметься додаткова авторизація при вході в обліковий запис.Також вона допоможе відновити загублений пароль.

5. Tor. Анонімну мережу Tor (скор. The Onion Router) колишній співробітник АНБ називає «найважливішим технологічним проектом для забезпечення конфіденційності з нині використовуваних».Tor дозволяє «замітати сліди» в Інтернеті, тобто забезпечує анонімність, ускладнює можливість визначити IP-адресу і місце розташування людини.Здійснюється це за рахунок підключення через ланцюжок проміжних комп’ютерів, що належать різним користувачам Мережі. Проект підтримується виключно добровольцями. Найбільш простий спосіб використання системи – через однойменний браузер (Tor Browser).

6. І ще раз про паролі. Варто використовувати в якості ключа до аккаунту не слова типу onetwothreefour або навіть password, а щось більш хитромудре, що не зможе підібрати навіть комп’ютер, але при цьому запам’ятовується – margaretthatcheris110%SEXY («маргареттетчерСЕКСУАЛЬНАна110%»).

Рекомендуємо прочитати

Депутата "Оппоблока" подозревают в похищении Гончаренко

В прокуратуре Одесской области подписали сообщение о подозрении депутата райсовета Одесской области, который причастен к делу подготовки похищения нардепа Алексея Гончаренко....

Це може бути цікавим

Вышла новая реклама Pepsi с Джудом Лоу в главных ролях

В ролике Джуд Лоу принял обличие демона с острова Онигасима и отважно сражается с японским героем Момотаро....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

​В Киеве молодого парня зарезали и подожгли в собственной квартире

К 21-летнему парню пришли его знакомые, затем они покинули квартиру, а жильцы дома почувствовали запах дыма....