Росіянка виставляла дочку «на продаж» в соцмережах

Росіянка виставляла дочку «на продаж» в соцмережах

Прес-служба СУ СК РФ по Кемеровській області повідомляє, що напередодні до суду було передано дивну справу — дочка написала заяву на матір-пенсіонерку, яка викладала в соціальні мережі її інтимні фотографії, маючи намір таким чином зруйнувати сім’ю.

Жінці не подобався зять, тому вона таємно зберегла еротичні фото своєї 29-річної дочки з «флешки» і розміщувала їх у «ВКонтакте». 57-річна жінка вела переписку відразу з декількома чоловіками від імені дочки, розповідаючи інтимні подробиці її життя і висилаючи їм фотографії.

Жінка навіть спілкувалася з віртуальними «нареченими» по Skype, закриваючи обличчя маскою. Як повідомляє «Місто Nовостей», коли афера розкрилася, шахрайка пояснила свою поведінку бажанням зруйнувати сім’ю 29-річної дочки, оскільки  їй не подобався зять. Те, що дочка щаслива в шлюбі і виховує дітей, її не бентежило.

За свою поведінку «турботлива» мати тепер відповість перед судом. Міра покарання поки невідома, повідомляється лише, що жінка характеризується позитивно, з 1992 року ніде не працює і є інтернет-залежною.загрузка...

Читайте також