Кобзона «кинули» на 25 мільйонів

Кобзона «кинули» на 25 мільйонів

Так званий «герой» ДНР», відомий російський співак Йосип Кобзон виявився фігурантом великого боргового скандалу. Про це повідомляє Газета.Ру.

Як наголошується в повідомленні, Кобзон стверджує, що російський бізнесмен Вагіф Пейсахов взяв у нього в борг 25 млн. Доларів нібито на розвиток бізнесу, але програв гроші в карти і борг не повернув. Бізнесмена затримали, порушено кримінальну справу. Боржник визнає, що гроші у Кобзона брав, але вважає себе невинним.

У заяві Кобзона в правоохоронні органи повідомляється, що Пейсахов обіцяв передати Кобзону магазин в Ставрополі і кілька своїх автомобілів в рахунок погашення боргу, але цього виявилося мало. Свої збитки Кобзон оцінив в 26 млн. доларів (борг плюс витрати), — говориться в повідомленні.

Судове засідання в Одинцовському суді по даній справі пройшло 28 липня, Кобзон в суд не прибув. Друге засідання призначене на 29 серпня, і до цього часу сторона потерпілого зобов’язалася забезпечити явку Кобзона в зал суду, — йдеться в повідомленні.загрузка...

Читайте також