Відома волонтерка звинуватила у побоях і згвалтуванні бійця АТО

БДСМ в зоні АТО

То шо мені сьогодні розказали - на голову не налазить.

Я чула про згвалтування жінок-бойовиків в ДНР -ЛНР.

Для них це доволі звичне явище.

Кілька покидьків-аватарів пробували і у нас. Одразу ж по повній відгрібали від своїх, аж до пожиттєвих проблем зі здоровям.

Але сьогоднішня історія не про аватара-анонімуса, а про чоловіка з яким ми знайомились ше минулого літа в Часовому Яру - Тарас Донбас-Україна, (Ігор Морковін).

Коротко повідомили наступне:

Час: вечір, позавчора, 25 липня, після концерту, який ми з Diana Makarova Lesya Roy влаштували для батальйону Донбас Україна

Місце: під Марїнкою.

Обставини:

Після концерту Тарас Донбас-Україна пропонує підвезти до місця ночівлі бійця-медсестру 10 гірсько-штурмової бригади ((комбриг Василь Зубанич) Ірину Базікіну.

Вони з подругою погоджуються, потім подруга виходить, Тарас пропонує кафе. Далі - йдем покажу де я живу. Ірина до останнього не підозрює хуйні - їй не віриться що свій солдат здатен на підлість.

Як тільки двері закриваються - побої, спроба згвалтування, вона втрачає свідомість, знову побої. Коротше треш і екшен приблизно на 2 години. Чи вдалось згвалтувати не памятає - якраз через те шо кілька разів втрачала свідомість.

Результат:

Ірина пише заяву, під тиском керівництва її кілька разів переписує.

Кажуть шо Тарас погрожує "связямі". Кажуть шо на Ірину зараз вчиняють відчутний тиск, шоб не піднімати справу, а розібратись по тихому.

Озвучують версію Тараса - побої тому, шо вона попросила жорстко, любить БДСМ. Ну ви зрозуміли.

Я не знаю достеменно, як все було насправді. Хочу почути версію Тараса.

Я бачила обох цих людей під час концерту для бійців, де навіть зіграла кілька пісень, і все було ок.

Але я точно знаю, шо потрібно розібратись, як все було без будь якого тиску чи втручання керівництва, по букві закону.

Про комбата Донбас Україна Вячеслав Викторович Власенко (Філін) чула як про людину толкову і справедливу, сподіваюсь буде належна оцінка ситуації.

Навіть одиночний такий випадок страшенний сором міжнародного масштабу для нашої армії. Тегаю тут нардепів, військовослужбовців, правозахисників, журналістів.

Ця історія має бути на особливому контролі.

автор: Марія Берлінська

Рекомендуємо прочитати

Неизвестные атаковали офис украинского телеканала на Донбассе

Вечером 26 мая в Краматорске Донецкой области, неизвестные разбили вход в офис телеканала "До ТеБе", входящая в структуру Национальной общественной телерадиокомпании Украины....

Це може бути цікавим

Стало известно, какие зарплаты получают украинские губернаторы

Среди украинских губернаторов самые высокие заработные платы в апреле получили председатели Донецкой и Луганской военно-гражданских администраций Павел Жебривский и Юрий Гарбуз....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

На Донбассе арестовали 70 грузовиков, которые ехали в "ДНР"

Сотрудники налоговой милиции на Донетчине арестовали 70 грузовых автомобилей, направлявшихся к оккупированным территориям....