В Луганську День хрещення Русі вважають виключно російським святом

В Луганську День хрещення Русі вважають виключно російським святом

Ватажок бандформування «ЛНР» І. Плотницький вважає, що День хрещення Русі виключно російське свято. Про це йдеться в його заяві з нагоди святкування 28 липня.

 —  День Хрещення Русі є святом для всього «русского мира», всіх патріотів Росії. Адже Православ’я стало добротним фундаментом, на якому багато століть створювалася, перебудовувалася і облаштовувалася держава російська. Змінювалися його назви   — а фундамент допомагав витримати будь-які бурі і потрясіння і залишався надійною опорою для відродження і славних справ, для єднання багатьох народів на благо спільної Батьківщини, — йдеться в заяві.

За його словами «Хрещення Русі стало днем ​​народження всесвітньо визнаної «загадкової російської душі», яка «століттями незрозуміла чужоземним мудрецям», зате викликає повагу і симпатію у порядних представників різних країн і народів».

 — Духовність і віра допомагали громадянам «ЛНР» об’єднатися, вистояти і перемогти в найнебезпечніші і болісні моменти війни і блокади. І зараз, коли ми разом відновлюємо і розвиваємо нашу республіку, нам допомагає живий зв’язок з ратними, трудовими і духовними подвигами славних предків, — переконаний терорист.загрузка...

Читайте також

Коментарі