Російські куратори бойовиків продовжують мріяти про «велику Новоросію»

Російські куратори бойовиків продовжують мріяти про «велику Новоросію»

Екс-голова «Ради міністрів ДНР» Олександр Бородай впевнений, що жителі «ЛНР» і «ДНР», поживши «вільним» життям, — вже й не мріють повернутися в Україну.

Так званий «екс-голова Ради міністрів ДНР», а зараз керівник «Союзу добровольців Донбасу» Олександр Бородай відкрито заявив, що метою Росії у війні на сході України були землі.

В інтерв’ю сепаратистським ЗМІ Бородай, після початку великих бойових дій на Донбасі повернувся в Москву, як і раніше запевняє, що міфічна «Новоросія» все ж відбудеться.

 — Те, що зараз є — вільний Донбас. Принаймні, ще не Новоросія. Це частина Новоросії, частина історичного регіону, який називається Новоросією … можна розглядати Донбас як плацдарм для створення майбутньої Новоросії, хоча я не бачу у Новоросії можливостей і перспектив бути, як і у Донбасу як самостійної держави. Новоросія — частина Росія, частина РФ, частина історичної Росії. Це території, які повинні увійти до складу Російської держави. Це може бути довгий і складний історичний процес. Це може бути вкрай складний з юридичної точки зору процес, але рух розпочато і рано чи пізно він повинен завершитися саме цим, — міркуєкуратор терористів.

За його словами, жителі Донбасу бачать себе в Росії.загрузка...

Читайте також

Коментарі