Нардеп Онищенко зібрався у тривалу відпустку

Нардеп Онищенко зібрався у тривалу відпустку

Головний фігурант справи про зловживання при реалізації газу, видобутого при спільній діяльності з ПАТ «Укргазвидобування», народний депутат Олександр Онищенко, який імовірніше перебуває наразі за кордоном, написав заяву про відпустку, повідомляє перший віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко.

Цей лист зробив мій вечір вчора. Уявіть собі: депутат в бігах Онищенко написав … заяву про відпустку! Перевтомився …. і КЗпП (Кодекс законів про працю — ред.) гарантує йому, бідоласі, відпустку. Я отримала цей лист на підпис перед своїм відрядженням на Донбас і, чесно кажучи, навіть розгубилася — що з ним робити , — написала вона на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

В листі, який Геращенко опублікувала в Фейсбук, Онищенко просить надати йому відпустку з 25 липня по 5 вересня 2016 року.

Попросила парламентських юристів і знавців регламенту дати консультацію — що робити в такому випадку? Цікаво, Клюєв (екс-нардеп Сергій Клюєв — ред.) теж напише заяву про відпустку? Так як по КЗпП має право, — додала Геращенко.загрузка...

Читайте також

Коментарі