Нардеп Онищенко зібрався у тривалу відпустку

Головний фігурант справи про зловживання при реалізації газу, видобутого при спільній діяльності з ПАТ "Укргазвидобування", народний депутат Олександр Онищенко, який імовірніше перебуває наразі за кордоном, написав заяву про відпустку, повідомляє перший віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко.

- Цей лист зробив мій вечір вчора. Уявіть собі: депутат в бігах Онищенко написав ... заяву про відпустку! Перевтомився .... і КЗпП (Кодекс законів про працю - ред.) гарантує йому, бідоласі, відпустку. Я отримала цей лист на підпис перед своїм відрядженням на Донбас і, чесно кажучи, навіть розгубилася - що з ним робити , - написала вона на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

В листі, який Геращенко опублікувала в Фейсбук, Онищенко просить надати йому відпустку з 25 липня по 5 вересня 2016 року.

- Попросила парламентських юристів і знавців регламенту дати консультацію - що робити в такому випадку? Цікаво, Клюєв (екс-нардеп Сергій Клюєв - ред.) теж напише заяву про відпустку? Так як по КЗпП має право, - додала Геращенко.

Рекомендуємо прочитати

Експерт: Москва лякає підступний Захід не тільки своєю ядерною міццю

Російський журналіст, військовий експерт, заступник головного редактора Ежедневного журнала....

Це може бути цікавим

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Неуемные аппетиты власти ведут к гибели страны – мнение

Уверен, тогда многие украинцы искренне вышли на акции протестов....