Японська дієта: як скинути все зайве за 2 тижні

Японська дієта: як скинути все зайве за 2 тижні

Японська дієта відноситься до низькокалорійних низьковуглеводних білкових дієт і вимагає великого терпіння та сили волі, тому що вона є доволі суворою. Раціон включає в себе білок, клітковину і мінімум вуглеводів, пише Країна Здоров’я. 

Так, японська дієта розрахована на 14 днів. Повторювати її дозволено не частіше 1 разу на півроку.

Незважаючи на те, що в меню присутні всі необхідні для життя поживні речовини, їхня кількість явно обмежена. А тому японську дієту не можна назвати збалансованою. Отже, дотримуватися її довше двох тижнів небезпечно для здоров’я.

Продукти, дозволені в меню японської дієти :

Курячі яйця, курка, яловичина, риба, молокопродукти поставляють в організм білок.

Сухарики і деякі овочі представляють вуглеводи.

Оливкова олія — головний постачальник жирів.

Фрукти (крім бананів і винограду) та овочі (капуста, морква, кабачки, баклажани, томати) забезпечують організм клітковиною.

З напоїв дозволені кава і зелений чай.

Крім того на японській дієті важливо пити багато води кімнатної температури, оскільки вживання води сприяє відчуттю наповненості шлунка, а також виведенню продуктів переробки тваринних білків.

Від чого варто відмовитися:

Бажано не вживати в їжу сіль або звести її кількість до мінімуму.

Також треба відмовитися від різноманітних солодощів, мучних виробів, домашньої випічки, фастфуда, чіпсів, шоколаду, вершкового масла, майонезу, алкоголю.

І найголовніше — на японській дієті присутнє урізання кількості прийомів їжі в день — 3-разове харчування замість звичних 5-6 разів.загрузка...

Читайте також

Коментарі