Депутату вручили «повістку» прямо під час сесії

Депутату вручили «повістку» прямо під час сесії

Поліцейські Кривого Рогу прийшли на сесію міськради, щоб вручити повідомлення про підозру депутату Юлію Морозову.

Представники криворізької поліції прийшли до сесійної зали, щоб вручити повідомлення про підозру скоєння правопорушення за ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу України. Для того, щоб вони змогли зробити це, головуючий Юрій Вілкул перервав хід пленарного засідання.

Зачитавши законодавчі норми і проінформувавши про підстави вручення повідомлення про підозру, поліцейські піднялися в зал до депутата Морозова, однак той не взяв документ, а вийшов до трибуни. Вілкул в цей момент запропонував депутату не влаштовувати шоу, а виконувати свої обов’язки громадянина.

Однак і Морозов звернувся до присутніх і розповів свою версію події. Він назвав те, що відбувається політичним цирком.

«Я не був учасником ніякого ДТП, ніяку бабусю не збивав. Коли я сидів у батьків, приїхала поліція і повідомила мені, що нібито когось на дорозі «підрізав», через що в маршрутці хтось впав і травмувався. Влаштовувати такий спектакль без адвоката — це цирк. У мене совість чиста. Я готовий до всіх процесуальних дій, але в правовому полі «, — сказав Морозов і піднявся до свого депутатського місця в залі.

Виступати з трибуни продовжив співробітник поліції, який вказав, що з моменту отримання повідомлення про підозру депутат Морозов отримує статус підозрюваного. І попросив не перешкоджати процесуальним діям.

Другий співробітник поліції під відеокамеру намагався вручити повідомлення або скласти акт про неможливість його вручення.

Деякі депутати, в тому числі Юрій Мілобог, підійшли до колеги і намагалися поговорити з правоохоронцями.

Частина депутатів від демократичного крила, а також присутні на сесії активісти почали скандувати поліції «Ганьба!», Вимагати заарештувати Вілкула, Удода і Касимова, кричати «сепаратистів за грати!».

У відповідь на це міський голова попередив про можливе видалення із залу осіб, які порушують дисципліну.

За пропозицією депутата Немченко, його колеги від БПП, «Сили людей», «Самопомочі» і «Укропу» заблокували трибуну і викликали в зал поліцію.загрузка...

Читайте також