Мер Ірпеня пояснив, звідки в нього 67 квартир

Ірпінський міський голова і лідер політичної партії «Нові обличчя» Володимир Карплюк опублікував звернення до громадськості під назвою “Я і мої 67 квартир” на своїй сторінці у Facebook.

Зокрема, він наголошує, що чесно задекларував своє майно  і подав приклад українським чиновникам.

Вам не подобаються забезпечені люди – Ви отримаєте країну без забезпечених людей!, – зазначає міський голова.

Я є мером Ірпеня з жовтня 2014 року. Прості жителі міста знають мене через реальні справи моєї команди. Але вся Україна дізналася про мене після замовної брудної кампанії в ЗМІ. Першою хвилею “заказухи” була історія про те, що мені належить 67 квартир. Настав час без емоцій прояснити це питання. Балотуючись на мера в 2014 році, я оприлюднив декларацію про свої доходи за 2013 рік і чесно показав все належне мені майно. Мені не було чого боятися, адже я до того, як став мером, займався підприємницькою діяльністю – від рекламного бізнесу до побудови житла європейського рівня. Я в повній мірі сплатив податки і досі зберігаю більшість квитанцій про сплату податків за всі роки. Таким чином, я створив додаткову вартість і поповнив місцеві бюджети на мільйони гривень, – запевнив Карплюк.

Він зазначає, що “міг переписати всю свою власність на підставних осіб, як це роблять більшість українських політиків, і показати своїм виборцям “нулі”.

–Але я був у цьому регіоні найбільш відомим громадським діячем і підприємцем, мені довіряли прості жителі й інвестори. Тому я не пішов шляхом обману та показав свої статки. І мене почали “цькувати”. Тепер кожен, хто буде декларувати майно, буде розуміти, що цю власність краще не показувати, адже політичні опоненти разом із замовленими засобами масової інформації знищать людину тільки за те, що вона володіє майном. Вони будуть боятися декларувати і записувати майно на водіїв і охоронців, – зазначає мер Ірпеня.

– У всьому цивілізованому світі єдиним підтвердженням легальності доходів є сплачені податки. Тому я публікую скановані квитанції про сплату мною податків і оголошую всеукраїнський флеш-моб. Мій приклад можуть наслідувати всі чиновники – від керівництва держави до депутатів сільрад – і опублікувати квитанції про сплату податків у державний і місцеві бюджети. Цікаво, чи багато з тих, хто сьогодні мене критикує, живуть в особняках, їздять на автомобілях, зможуть повторити мій крок, – резюмував Карплюк.

 

Рекомендуємо прочитати

Премьер-министр Украины обратился к жителям оккупированного Крыма

Премьер-министр Украины Владимир Гройсман обратился к жителям временно оккупированного Крыма в канун Дня сопротивления полуострова российской аннексии....

Це може бути цікавим

Порошенко создал делегацию Украины в Международном суде ООН

Президент Украины подписал указ о создании делегации для участия в слушаниях суда в Гааге по поводу нарушениями РФ Международной конвенции о борьбе с финансированием терроризма и Международной конвенции о ликвидации всех форм расовой дискриминации....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Розенко анонсировал увеличение минималки до 5000 гривен

Правительство определится с окончательной датой повышения минимальной зарплаты до 5 тыс....