Ось і пройшов другий день фестивалю відео та блогінгу «Відео Жара». Здавалося б, чим ще можна вразити людей після першого дня, але і на другий день сюрпризи ще залишилися. Ще більше блогерів, ще більше косплеерів, ще більше розваг та речей, які обов’язково треба встигнути зробити до закриття. Диво, що все це змогли вмістити в лише два дні.

Зачіски та тату у зоні «Life and Beauty», найновіші гаджети, ігри та окуляри віртуальної реальності в зоні «Gadgets and Gaming», можливість сфотографуватися із улюбленими відеоблогерами, концерти на головній сцені, дитяча зона і невеликий відпочинок у «Lounge Zone». Все це і ще багато іншого зміг вмістити в себе фестиваль «Відео Жара». Як можна судити з кількості зон, в відвідувачів просто не було можливості нудьгувати.

Відвідувачів було, до речі, дуже багато. Як нам розповіли організатори, на цей захід прийшло в два рази більше людей ніж очікувалось. Але за рахунок великого приміщення натовпів не було. Ну хіба що трохи, в зоні автографів. На повний репортаж з фестивалю чекайте за декілька днів.

Нагадаємо, 23-24 липня, в Києві пройшов перший відео фестиваль «ВідеоЖара».загрузка...

Читайте також

Коментарі