Неонацисти офіційно заступились за Росію

У парламенті Бельгії зареєстрована резолюція про скасування санкцій проти РФ, автором якої є депутат від маргінальної політичної сили. 

Про це повідомляється на сайті парламенту Бельгії, передає Європейська правда.

Автором проекту є Альдо Каркассі, депутат бельгійської "Народної партії", що має ідеологічну платформу, близьку до крайньо-правих сил. Примітно, що перед тим він був членом лівої Соціалістичної партії.

У тексті резолюції, яка рекомендує федеральному уряду запропонувати Європейському Союзу відмовитися від санкцій проти Росії, міститься обґрунтування необхідності скасування санкцій ЄС проти РФ.

Так, в документі вказується, що введення санкцій ЄС суперечить нормам міжнародного права, адже введення санкцій належить виключно до компетенції Ради Безпеки ООН.

Також в резолюції вказується на те, що оскільки Москва "не є стороною конфлікту в Україні", то прив'язка зняття санкцій до виконання Росією умов мінських угод суперечить логіці ЄС.

"У зв'язку з цим, слід нагадати, що Москва не є учасником громадянської війни в Україні. Єдиним зобов'язанням РФ, що випливають з угоди "Мінськ-2" є тиск на "ЛНР" і "ДНР" з метою  припинення збройних сутичок. Виходячи з того, що після підписання "Мінська-2" режим перемир'я в цілому підтримується, Росія в цілому виконала свої зобов'язання", - йдеться в запропонованому на розгляд депутатів документі.

Третьою причиною, на думку автора тексту Альдо Каркассі, є економічна неефективність санкцій.

На думку Каркассі, сьогодні російська економіка повністю відновилася, рубль стабілізувався і макроекономічні показники Росії насправді краще аналогічні показники більшості країн ЄС.

"Росіяни використовували санкції як можливість для зниження своєї залежності від (експорту) вуглеводневого палива. Тоді як європейські фермери були змушені покинути російський ринок, аграрний сектор РФ продемонстрував значне зростання", - наголошується в документі. І четвертою причиною для скасування санкцій проти РФ, автор називає те, що "Росія наш друг і союзник в боротьбі проти ІДІЛ".

Необхідно відзначити, що "Народна партія" не входить до переліку ключових політичних сил Бельгії. Каркассі    є її єдиним представником в національному парламенті.

Рекомендуємо прочитати

Глядачів шокував вчинок Джамали на "Голосі країни"

“Що ви з нами зробили? Чому ви нас так довго мучили і не повертали нас? Ви робили все щоб ми не повернулись....

Це може бути цікавим

Наступление России на избирательную систему США – пример глобальной угрозы

***Возможно, в этой российской истории мы подменяем общее частным: попытка Кремля вмешаться в ход президентских выборов в США является частью гораздо более масштабной скрытой стратегии России, в которой кампания Дональда Трампа оказалась всего лишь одним из инструментов....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Социальные протесты в Крыму: когда ждать взрыва?

*** Пока протесты носили локальный характер, в них были задействованы преимущественно представители малого и среднего бизнеса, бюджетники, жители приморских поселков, недовольные действием московских «варягов»....