Прибиральники онкоцентру відмовились працювати з новенькими закупленими швабрами за 123 тис грн

Журналісти перевірили компанію «Госпітальний менеджмент», що продала Київському онкоцентру німецькі швабри по 2460 грн на загальну суму 123 тис. грн.

Про це повідомляє ТСН.

По телефону представник компанії оголосив уже вдвічі меншу ціну, ніж пройшла за тендером - 1200 грн.

Прибувши за адресою компанії, журналісти виявили, що зі швабрами не все так просто. По-перше, генеральним директором виявився Заза Берадзе, ймовірно, родич колишнього чиновника Георгія Берадзе. Він свого часу був заступником міністра Кабміну, а згодом заступником начальника Держуправління справами. Його коментар отримати не вдалося.

Крім того, з'ясувалося, що «Госпітальний менеджмент» придбав швабри у своїй же компанії «Лізоформ», офіс якої розташований поруч. Зареєстрована на Кіпрі компанія «Лізоформ» відома тим, що раніше вигравала найбільші медичні тендери. А потім, щоб не привертати увагу борців з корупцією, просто змінила вивіску і стала «Госпітальним менеджментом». В обох компаніях від коментарів відмовилися. У той же час офіційний представник виробника швабр Євген Сухарєв охоче погодився розповісти про свій продукт. За його словами, справжня роздрібна ціна швабри становить близько 1,5 тис. грн - в залежності від дилера.

І ще одна цікава деталь - в онкоцентрі чудо-швабри не прижилися, там досі прибирають дідівським методом. Адже німецькі девайси виявилися незручними і непрактичними. Rстаті, після розголосу онкоцентр скасував ще один тендер на закупівлю швабр, на суму понад 150 тис. грн - у зв'язку з перерозподілом бюджетних коштів.

За словами джерел ТСН, подібні тендери проходять в основному за вказівкою з міського департаменту охорони здоров'я. Нібито лікарні самі собі не господарі і не вирішують, що важливіше закупити: ліки чи швабри. Втім, у київській міській держадміністрації від коментарів відмовилися. А в онкоцентрі знімати журналістам заборонили.

Читайте також: Політолог: Скасуймо непотрібні корупційні установи і отримаємо кошти на мовну політику

Рекомендуємо прочитати

У Києві під загрозою погромів змушували закритися ліванський ресторан "Linas Сafe"

У Києві за ініціативи одного з керівників громадської організації "Націонал-патріотичний рух України" Михайла Ковальчука близько 50 націоналістично налаштованих активістів прийшли до ресторану ліванської та східної кухні "Linas Сafe" на Бесарабській площі і вимагали звільнити приміщення, зокрема, через невикористання персоналом української мови під час обслуговування....

Це може бути цікавим

Cтало известно о возможности полного прекращения железнодорожного сообщения с Россией

Пассажирское железнодорожное сообщение между Украиной и Россией в ближайшее время может быть полностью прекращено по инициативе российской стороны....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

IBM представила свой самый мощный квантовый процессор

На днях компания IBM еще на один шаг приблизилась к эре квантовых вычислений....