Росіянин на повітряній кулі облетів Землю за 11 днів

Росіянин на повітряній кулі облетів Землю за 11 днів

Російський мандрівник Федір Конюхов встановив рекорд польоту на повітряній кулі навколо Землі. За 11 днів мандрівник облетів планету, повернувшись до меридіана австралійського міста Нортхем, звідки і розпочав свою мандрівку. Про це повідомляє BBC.

Конюхов подолав більше 34,7 тис. км шляху на повітряній кулі «Мортон» за 11 днів, 5 годин і 31 хвилину. До цього рекорд належав американцеві Стіву Фоссетт, який у 2002 році пролетів на повітряній кулі схожий маршрут за 13 днів 8 годин і 33 хвилини. Фоссет став першою людиною, якій вдалося наодинці облетіти на повітряній кулі навколо світу.

Результат Конюхова має підтвердити Міжнародна авіаційна федерація, тоді він стане офіційним рекордом. Зараз, як повідомляється, російський мандрівник готується до приземлення.

-Ми підбираємо для посадки якийсь безлюдний район, далеко від ліній електропередачі, — повідомив агентству ТАСС керівник центру управління польотом, син мандрівника Оскар Конюхов.

Федір Конюхов розпочав свою навколосвітню подорож на повітряній кулі «Мортон» 12 липня з міста Нортхем в Австралії. Повітряну кулю для російського мандрівника створив Cameron Balloons — на кулі цієї ж компанії летів і попередній рекордсмен Стів Фоссетт.

Читайте також: YouTubе представив портрет українського користувачазагрузка...

Читайте також

Коментарі