Польський експерт визначив на відео можливого вбивцю Шеремета

Колишній керівник оперативної секції у справах терактів Відділу по боротьбі з Кримінальним терором і вбивствами варшавської поліції, а нині експерт City Security Анджей Мрочек вказав на відео можливого винуватця загибелі журналіста Павла Шеремета.

Слова Мрочека передає "Белсат".

- Чоловік у шапці з тростиною поводиться неприродньо. Зверніть увагу на початку відео цей чоловік йде у напрямку, по якому їде машина Шеремета. Дійшовши до перехрестя, він зупиняється. Машина ще не доїхала, а він уже затримався. Стоїть спиною до вулиці. У момент вибуху він все ще стоїть задом і навіть не здригнувся від вибуху. Після вибуху зверніть увагу на ліву руку. Начебто він щось поправляв нею, щоб не випало з кишені, - вказує на підозрілий момент Мрочек.

05(1062) - Тільки через мить він повертається і коли бачить, що до машини біжать люди, то він теж починає бігти. І вже йому тростину не потрібна. Спочатку я думав що він глухий. Але здається що це людина, яка звикла до вибухів, - відзначає експерт .

- Він біжить як молодий хлопець, а не як людина, яка використовує тростину. Дивна поведінка. Шапка, тростина, але бігає як молодий. Виникає питання: цей чоловік почекав поліцію і залишив свідчення? Адже якщо віддалився від машини, то є ймовірність, що він підбіг тільки для того, щоб перевірити чи вдалося вбивство і загинув Шеремет. Не виключено, що саме він міг детонувати вибуховий пристрій на відстані, - продовжує Мрочек.

- Палиця, шапка це камуфляж. У такого типу замахи виконавець перебуває близько і спостерігає. Хоче переконатися, що жертва мертва. Мій досвід підказує, що це такий випадок, - резюмує фахівець.

Відео з моментом вибуху автомобіля Шеремета опубліковано на YouTube.

Рекомендуємо прочитати

У Києві перекриють рух на популярній вулиці

У Києві рух транспорту по вул....

Це може бути цікавим

«Показания» попугая помогли осудить американку за убийство мужа

Суд американского города Мичиган признал американку виновной в умышленном убийстве собственного мужа в том числе на основании «показаний» попугая....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Україна понесла втрати у зоні АТО

У зоні проведення АТО вранці, 27 липня, загинув український військовий....