Неймовірні зміни: що відбувається з тілом при відмові від алкоголю

Неймовірні зміни: що відбувається з тілом при відмові від алкоголю

При відмові від вживання алкоголю в організмі людини запускаються неймовірні процеси. Але що саме відбувається з людським тілом в цей час, пише Країна здоров’я. 

Через годину
Ви ще відчуваєте шум у вухах, а ваш організм вже починає роботу на детокс! Печінка приймається працювати в посиленому режимі, поспішаючи очистити від спирту вашу кров, щоб запобігти отруєнню алкоголем. Підшлункова залоза виділяє більше інсуліну, щоб в організму були сили боротися, а серце не страждало від перенавантаження.

12-24 години
Після різкого викиду інсуліну нарешті починається нормалізація рівня цукру в крові. Але цей процес може затягнутися, якщо ви напередодні їли багато солодкої або шкідливої їжі. Тому в цей період ви можете відчувати різкі скачки цукру, які супроводжуються почуттям втоми, непомірним апетитом, дратівливістю і сонливістю.

48 годин по тому
Печінка переходить в нормальний режим функціонування, тіло закінчує найскладнішу роботу по детоксикації. Залежно від того, скільки ви випили, вас і в цей період можуть мучити головні болі, млявість, занепад сил.

72 години по тому
Тепер можна офіційно заявити, що з організму пішли всі наслідки похмілля. Нормалізувався вуглеводний баланс, ви в змозі знову дотримуватися дієти. Та й мізки стали працювати краще: пам’ять і концентрація відновлені. Якщо ви курите, то саме зараз можуть викурити сигарету без наслідків для здоров’я. Також ви в змозі займатися спортом так само активно, як і завжди.

1 тиждень тому
Відновлюється сон, він стає глибоким і спокійним. В результаті цього ви встаєте з ранку бадьорою. Ваша шкіра помітно покращує свій зовнішній вигляд: стає більш пружною, відновлюється її водний баланс. У вас зменшується кількість лупи і шкірних висипань. Значно знижуються прояви акне, екземи, розацеа.

1 місяць
Кількість жиру в печінці зменшується на 15%, збільшується її здатність фільтрувати токсини. Також ви можете помітити, що без жодних дієт і вправ трохи пішов жир з живота. І значно покращився стан шкіри: можливо, висипання, які вас турбували протягом довгого часу, зникли зовсім.

1 рік

Ви можете втратити до 5 кілограмів ваги просто тому, що перестали вживати спиртне! Ризик виникнення захворювань печінки, ротової порожнини і молочних залоз різко знижується. Вже не кажучи про те, що ви за цей рік заощадили пристойну суму грошей!загрузка...

Читайте також