У «колі» на виході з метро «Героїв Дніпра», де нещодавно прибрали незаконні МАФи, розпочали будівництво торгово-розважального центру.

Про це повідомляє спільнота «Оболонь».

— На Героїв Дніпра продовжується «закріплення ґрунтів» новим торговельним центром, — йдеться в повідомленні.

Як видно з фото місцевих мешканців, станом на ранок 21 липня на місці працює два автокрани, територія всередині кола оточена будівельним парканом.

Біля виходу з метро змонтовані металеві кріплення для накриття, щоб убезпечити пасажирів підземки під час робіт.

394204f-elikon2Як повідомляє Українська правда, дана земельна ділянка передана в оренду приватній фірмі «ударівця» Валерія Іщенка «Єлікон ЛТД».

Ця компанія планує побудувати на Оболоні ще й багаторівневний паркінг. Розпорядження про те, що «Єлікон ЛТД» став переможцем інвестиційного конкурсу на зведення паркінгу, у столичній мерії підписали на початку 2015 року.

За даними видання «Наші гроші», фірма «Єлікон ЛТД» була заснована ще у 1996 році. У 2006 році одним з власників цієї контори став тесть нинішнього мера Чернігова Владислав Атрошенко, який у 2012-2014 роках був «регіоналом».

У 2015 році фірма була прописана за адресою вулиця Декабристів, 2-а. Там само були прописано й низка фірм народного депутата від БПП Валерія Іщенка. Останній свого часу входив до фракції «УДАР» в Київраді.

За даними видання, сім’я Іщенка через фірму «Український будівельний холдинг» контролює майже 15% підземних переходів Києва, у яких ведеться торгівля. У тому числі фірма щонайменше з 2012 орендує підземні переходи на перехресті Героїв Дніпра і Оболонського проспекту.

Наразі в Єдиному реєстрі юридичних осіб вказано, що фірмою «Єлікон ЛТД» керує Юлія Біленька. Вона ж згадується і серед засновників фірми.загрузка...

Читайте також

Коментарі