«ЛНР» збирається чинити опір у разі введення миротворців

«ЛНР» збирається чинити опір у разі введення миротворців

У самопроголошеній «Луганській народній республіці» бойовики готують населення до організованого опору збройній миротворчій місії в разі її введення на окуповані території Донбасу.

Про це йдеться в повідомленні Головного управління розвідки Міноборони України.

Повідомляється, що на 19 липня в Луганську заплановано проведення показового тренування по беззбройній протидії «вторгненню міжнародної збройної місії».

— Планом заходу передбачається демонстрація різних ситуацій при зіткненні мирного населення з озброєними миротворцями і можливі варіанти їхнього вирішення. Під керівництвом російських інструкторів жителі міста відпрацюють: способи блокування та захоплення транспорту; розмежування мирного населення і збройних груп; звільнення парламентарів; роззброєння військовослужбовців миротворчого контингенту тощо, — йдеться у повідомленні.

Також у розвідці відзначили, що російські інструктори приділять особливу увагу питанням фото і відео фальсифікації доказів насильницьких дій миротворців.

— Очікується, що тренування будуть використані для демонстрації негативного ставлення населення до розгортання збройної поліцейської місії на території «ЛНР», — йдеться в повідомленні.загрузка...

Читайте також

Коментарі