Довга дорога з роботи та дружина-лікар - експерти назвали несподівані причини розлучення

Вчені назвали сім несподіваних причин, які можуть призвести до розлучення.

Як розповідають фахівці, існує безліч причин розлучень: від зрад до непримиренних розбіжностей, але є більш несподівані фактори, доведені наукою, які збільшують ймовірність розлучення, пише Мen's Health.

1. Дорога з роботи додому займає багато часу

Як відзначають шведські вчені, якщо дорога додому займає 45 хвилин і більше, то це підвищує ризик розлучення. Фахівці досліджували кілька мільйонів людей протягом десяти років і виявили, що сім'ї, в яких один або обидва партнери пізно поверталися, згодом подали на розлучення. Таке явище пов'язують з постійним стресом на дорозі або ж з недостатнім проведенням часу ввечері з родиною.

2. Всі близькі друзі подали на розлучення

Згідно з дослідженнями американських вчених, коли в близькому колі спілкування люди починають розлучатися, то це може підштовхнути подати на розлучення. Експерти відзначили, що серед учасників дослідження близько 75 відсотків були готові розлучитися, якщо раніше розірвали шлюб родичі або близькі друзі.

3. Першою народилася дівчинка

За словами вчених Університету Вашингтона, якщо в родині першою народилася дівчинка, то це підвищує ймовірність розлучення. 60-річне дослідження показало, що серед пар, у яких спершу народилася дочка була найбільша кількість розлучень.

4. Дружина працює лікарем

Згідно з дослідженням британських вчених, жінки медики, які працюють більше 40 годин на тиждень, більше схильні до розлучення, ніж жінки інших професій. У найбільшій групі ризику стоматологи, медсестри, фельдшери.

5. Подружжя розподіляють обов'язки порівну

Норвезькі вчені впевнені, що пари, які ділять домашні обов'язки суворо порівну, мають більш високий відсоток розлучень. Експерти стверджують, що при такому поділі у пар виникають ділові стосунки, що призводить до нещастя.

6. Дружина п'є більше, ніж її чоловік

Як показують дослідження британських вчених, пари, в яких партнери пили однакову кількість алкоголю або чоловік вживав більше, були менш схильні до розлучення. Але, коли жінка пила більше, то ймовірність розлучення збільшувалась у три рази.

7. До весілля у дружини було два партнера

Згідно з дослідженнями вчених Університету Юта, жінки, у яких до весілля було саме два партнера, розлучалися частіше, ніж представниці прекрасної статі, у яких було більше партнерів. Експерти припускають, що жінки, у яких було більше партнерів, більш впевнені в тому, який чоловік їм підходить.

Рекомендуємо прочитати

Создан чат-бот, который помогает людям с алкоголизмом

Чтобы отметить 70-летие организации Анонимных Алкоголиков (AA) в Бразилии, J....

Це може бути цікавим

В Киеве откроют "Ковчег для творцов"

Темой юбилейного 10-го ГОГОЛЬfest стала концепция Ковчега, как места сбора близких по духу людей, нашедших друг друга в хаотичном недетерминированном мире и GogolFest ArkSqua....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

У київському автобусі влаштували стрілянину

У Києві на Петрівці чоловік в автобусі під час конфлікту з іншим пасажиром влаштував стрілянину....