Екс-губернатор розповів, як можна було не здавати Донецьк

Екс-губернатор розповів, як можна було не здавати Донецьк

Колишній губернатор Донецької області Сергій Тарута заявив, що на самому початку подій на Донбасі була можливість утримати під контролем місто Донецьк і не здавати його проросійським НВФ.

Про це він заявив під час свого інтерв’ю на одному з українських телеканалів, передає donbass.ua.

Він зазначив, що під час початку захоплення Донецька там збирали всіх, хто раніше тренувався в бійцівських клубах, також багато людей вже були озброєні. Всього кількість заколотників не перевищувала 15 тисяч осіб. Далі в місті з’явилися «зелені чоловічки», терористи, які почали всім погрожувати. Тарута заявив, що у місцевої влади був нормальний переговорний процес з бунтівниками, але вночі їх змінили і все пішло за сценарієм Росії.

Разом з тим Тарута зазначив, що процес захоплення міста можна було зупинити «гібридними методами». Екс-губернатор заявив, що він готовий був очолити процес і навіть пропонував свою ідею керівництву країни.

 — Після Майдану у нас не було вже спецпідрозділів, але були військові, які могли б нейтралізувати ситуацію на самому початку, — заявив він, і додав, що це його суб’єктивна думка.загрузка...

Читайте також

Коментарі