Утікач-регіонал Янковський "прославив" Україну гучним корупційним скандалом

Видання EU observer опублікувало статтю "Справа Янковського". Матеріал, що вийшов відразу після міні-саміту Україна—ЄС (відбувся 27 червня ц.р.), здивував навіть західного читача, який уже читав про Україну всяке. Про це йдеться у статті у свіжому номері DT.UA.

Зацікавлені можуть знайти згаданий матеріал про бізнес-схеми власника горлівського "Стиролбіофарму" Миколи Янковського і його сина Ігоря Янковського за адресою. EU observer розповів не просто про хабарі чи розкрадання західної допомоги — у матеріалі показано схему того, як великий український бізнес ухиляється від сплати сотень мільйонів доларів податків, як на це заплющують очі місцева влада й слідчі органи. Американський журнал AND Magazine, який читають керівники спецслужб світу й політичні аналітики, опублікував статтю журналіста-розслідувача Пітера Берна про схеми відмивання грошей родиною Янковських.

Природно, що матеріал з'явився і в блозі журналіста, добре відомого у професійних колах розслідувачів зі світовим ім'ям. Як результат — роботою колеги зацікавилися відомі журналістські консорціуми OCCRP (EU) і Kleptocracy Iniciative (USA). До розслідування також долучився Oliver Bullough з Guardian, який тепер готує власний матеріал-розслідування.

-Можливо, скандал, що розростається, й не сягне масштабів і помпезності, з якими колись шукали золото Третього Рейху й нацистських злочинців, гроші КПРС, мільярди колумбійських наркобаронів і аналізували схеми організації терактів 11 вересня 2001-го. Але те, як нині "прославляється" на весь світ Україна, що породила прецедент Янковського, чимдалі більше сприяє тому, що на Заході вона асоціюватиметься скоріше з Сомалі, ніж із претендентством на членство в Євросоюзі. І навряд чи дивуватимемось, якщо в найближчі роки представники великого українського бізнесу стануть персонажами голлівудських фільмів, але не як генії підприємництва, а кримінальні авторитети, що іноді проникають на самісіньку верхівку місцевого політичного олімпу, - йдеться в статті.

Читайте також: В успіх антикорупційної політики вірять 7% українців — ООН

Рекомендуємо прочитати

Россияне "молятся" на Сталина - результаты опроса

Сталин стал лидером в опросе россиян о самых выдающихся личностях в истории....

Це може бути цікавим

Священнослужителі Московського Патріархату вирощували наркотики - фото

На території УПЦ Московського патріархату, що знаходиться на Бульварі Лесі Українки у Коломиї правоохоронці виявили посіви нарковмісних рослин, а саме – маку....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Под Киевом состоялся показ Bloody Queen by MILANIA

Линия одежды «Bloody Queen by MILANIA» направлена не только на то, что бы порадовать поклонников прекрасными летними платьями, но и для того, что бы ещё раз привлечь внимание ....