У Північній Кореї зі шкільних підручників забрали портрети лідерів країни

У Північній Кореї зі шкільних підручників забрали портрети лідерів країни

Північнокорейська влада прибрали портрети лідерів країни з шкільних підручників, цілком ймовірно, побоюючись їх образи шляхом розмальовування.

Повідомляє Газета.ru з посиланням на американську радіослужбу Вільна Азія (RFA).

Співробітники RFA придбали 75 північнокорейських підручників для різних вікових груп, але не знайшли там жодного портрета чинного глави КНДР Кім Чен Ина, а також попередніх вождів — його батька Кім Чен Іра і діда Кім Ір Сена, — йдеться в повідомленні.

Зазначається, що журналісти виявили в підручниках чимало матеріалів, що стосуються культу навколо сім’ї Кимов, але без фотографій лідерів, які правлять країною з середини XX століття.

Японський експерт по північнокорейському режиму пов’язав це з тим, що школярі таким чином не зможуть розмальовувати портрети, оскільки це трактується в країні як злочин. При цьому в підручниках досить інформації про переваги чинного лідера: один з англомовних підручників зразка 2013 року містить фразу «Давайте ж станемо справжніми синами і дочками Шановного Генерала Кім Чен Ина!». В іншому глава держави характеризує фразою «винятковий революційний вождь», там також перераховуються його «досягнення».

Читайте також: Експерти радять українській молоді опанувати якомога більше комунікативних навичокзагрузка...

Читайте також