У Києві запрацювали велопатрулі

У Києві запрацювали велопатрулі

Поліцейські з декількох міст пройшли курс тактичної підготовки під керівництвом канадських інструкторів. Велосипеди використовуватимуть в місцях, важкодоступних для автотранспорту: історичний центр міста, паркова зона і т.п.

Про це повідомляє прес-служба Національної поліції.

В першу чергу, ми повинні довести, що комунікація з нашими громадянами — це пріоритет для поліцейських. І друге — це, звичайно, здоровий спосіб життя, який повинен презентувати патрульний, — підкреслила Хатія Деканоїдзе.

Глава Нацполіції зазначила, що велосипеди дають можливість поліцейським дістатися до потрібного місця, не дивлячись на завантаженість вулиць. Канадські фахівці навчали патрульних тактиці управління велосипедами в умовах міста. В програму тренінгу увійшли їзда в важкодоступних місцях, наприклад — по сходах, а також використання велосипедів для власного захисту тощо.

Хочу висловити подяку нашим канадським колегам, які реально протягом декількох тижнів займалися тренуванням хлопців. Це перша хвиля, потім буде друга хвиля — тренери, які приїдуть до міст і там вже будуть передавати ці навички , — повідомила глава відомства.

Після запуску велопатрулів поліції в столиці на черзі — Харків, Хмельницький, Івано-Франківськ, Львів і Одеса.

Читайте також: Поліцейські знищили нелегальну макову плантацію у Рівномузагрузка...

Читайте також