Священика-бойовика «ДНР» відпустили з-під варти

Священика-бойовика «ДНР» відпустили з-під варти

Батюшки, службовці в УПЦ МП, не тільки проповідували парафіянам про необхідність створення так званого «руского міра» в Україні, а й самі щиро вірили в «святість» цієї ідеї.

Так, архімандрит Свято-Успенського Миколо-Василівського монастиря Української православної церкви Московського патріархату Олександр Дубляженко в 2014-му році вирішив взяти в руки зброю і став кулеметником батальйону «Схід», повідомляє Інформаційний спротив.

Згідно з матеріалами кримінальної справи №22015050000000344, заведеної 13 серпня 2015 го, 40-річного служителя церкви підозрюють в участі в терористичній організації.

Восени 2014 го Олександр Дубляженко добровільно прийшов до терористів «ДНР» та отримав посвідчення №03085 тк. зв «Міністерства держбезпеки» , — йдеться в кримінальній справі.

З документами батальйону «Схід» батюшку-бойовика, який намагався проїхати на окуповану територію, затримали бійці комендатури «Житомир-1″, що проходили службу в Донецькому прикордонному загоні Східного регіонального управління Державної прикордонної служби України на КПВВ «Бугас» під Маріуполем.

Вже на наступний день 14 серпня 2015 го терористові повідомили про підозру, а потім служителі Феміди Жовтневого районного суду посадили його в СІЗО на місяць.

Термін перебування під вартою батюшки в результаті був продовжений до 9 січня 2016 року, однак 14 грудня, на одному із засідань суддя того ж Жовтневого районного суду Маріуполя … скасував арешт бойовика. Через 11 днів правоохоронці оголосили терориста в розшук, проте Дубляженко вже давно виїхав на непідконтрольну українській владі територію, — йдеться у повідомленні ресурсу «Інформаційний спротив».

Кримінальну справу стосовно служителя УПЦ МП призупинено на підставі пункту другого частини першої статі 280 КПК України, оскільки його місцезнаходження невідоме.

Читайте також: Путин очень бы хотел скрыть кровавую историю создания Россиизагрузка...

Читайте також