ТОП-7 додатків до смартфону, які полегшать студентам навчання

Навчання рідко буває веселим і легким. Від нього отримуєш ще менше задоволення, коли замість прогулянки з друзями потрібно витратити весь вільний час на підготовку. Оскільки будні студента наповнені важкою працею Gazeta.ua пропонує переглянути додатки до смартфона, які значно спростять процес навчання і допоможуть ефективно використовувати свій час.

Перекладач

Незамінним на лекціях стає автоматизований перекладач. Нині найбільшою популярністю користується перекладач Google. Встановивши його на смартфон можна миттєво перекладати з 90 мов при введенні тексту з клавіатури. Миттєвий переклад доступний на 26 мовах за допомогою фотокамери. Текст можна не тільки набирати на клавіатурі, але і писати пальцем.

Сканер (Scaner)

Додаток перетворює телефон на сканер для документів, текстів і книжок. За допомогою нього можна швидко перевірити документ, видрукувати або надіслати по емейлу як PDF або JPEG файли. Більше того, можна зберегти PDF-файли у пристрої та відкривати їх в інших додатках.

Будильник-головоломка (Mathe Alarm)

Іноді прокинутися на навчання буває складніше, ніж вирішити складну задачку. Якщо звичайний будильник вже не допомагає і ви навчилися відключати його у сні, тоді стане в нагоді спеціальний додаток “Будильник-головоломка”. Щоб відключити його, потрібно напружити мозок. Варто розв’язати арифметичну задачку.

Блокнот (Evernote)

Один із найкращих планувальників на думку користувачів. Популярність додатку постійно зростає. З його допомогою можна упорядкувати якщо не все у своєму житті, то дуже багато. Це якраз студентам і потрібно.

Аудіокниги

Студентам задають читати багато літератури, іноді на це не вистачає часу. За допомогою додатка “Книга вслух” мижна обирати, завантажувати і слухати аудіокниги на ходу. Так час буде проходити з подвійною користю. Також, 70% книг забезпечені текстовою версією, синхронизованою зі звуковою доріжкою. Спеціальний розділ бібліотеки містить безкоштовні аудіокниги, за допомогою яких ви зможете випробувати формат.

Розклад (iStudiez)

Записувати розклад в блокноті – вчорашній день. Гарно оформлений в мобільному додатку, який вміє нагадувати про пари, значно покращує бажання їх відвідувати. Тримати себе в тонусі і нічого не забувати допоможе додаток iStudiez, в якому можна один раз вбити розклад і потім бути в курсі, які пари в який день. Тут же можна фіксувати завдання, і навіть вести облік оцінок. Також можна поставити нагадування про черговий реферат, модуль, залік чи іспит.

PhotoMath

Цей додаток для миттєвого розв’язання математичних задач і рівнянь — справжній жах для викладачів математики та справжній подарунок студентам. Додаток вирішує лінійні рівняння, витягує корені чисел, зводить до ступеня, розв’язує арифметичні задачі й навіть показує покроковий алгоритм рішення. PhotoMath використовує камеру смартфона, оптичне розпізнавання символів і виконує потрібні обчислення.

Читайте також: ДФС оприлюднила топ-100 найбільших компаній-платників податків

Рекомендуємо прочитати

​Сміттєва криза в Львові: як львів'яни стали заручниками політичних ігор

Керівник «Публічного аудиту» Максим Гольдарб розповів, як цю ситуацію використовують у політичних іграх та чому мер Львова Андрій Садовий несе персональну відпов....

Це може бути цікавим

Серед бойовиків поширюється паніка через можливий наступ ЗСУ

Серед військовослужбовців, що перебувають на передових позиціях, поширюються чутки щодо проведення наступальних дій сил АТО, які призводять до посилення панічних....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Ночью на станции метро "Левобережная" погиб очередной зацепер

Сегодня ночью, 22 июня, на станции метро "Левобережная" погиб зацепер....