В Україні можна буде зареєструвати та розірвати шлюб за годину

В Україні можна буде зареєструвати та розірвати шлюб за годину

Кабінет міністрів схвалив впровадження пілотного проекту в деяких населених пунктах по реєстрації шлюбу протягом однієї доби, пише Українська правда.

Пілотний проект буде проводитись в Маріуполі і Сєверодонецьку, в Херсоні для українських громадян з Криму, які б могли протягом доби виїхати, отримати українське свідоцтво про шлюб і повернутися. Також  в пілотний проект включеніКиїв, Одеса і Львів.

— Ми дамо можливість самостійно вирішувати молодятам, коли саме вони хочуть одружитися, — сказав міністр юстиції Павло Петренко, презентуючи проект постанови.

— Я думаю, що протягом наступних двох тижнів місцеві органи влади почнуть надавати такий сервіс, запрошую тоді приїжджати в ці центри і одружуватись протягом доби без бюрократії і черг, — додав він.

На це хтось  зазначив: «Почнемо з міністра юстиції».

У свою чергу прем’єр Володимир Гройсман після виступу Петренка пожартував:  «Я взагалі вважаю, що треба підтримати ініціативу міністра юстиції і заборонити розлучення. Всі думають, що це жартую, але я вважаю, що родина – це найвища цінність і важливо, щоб люди, які одружені, були щасливі… Але кажуть, що це ознака диктату, ми ж — демократи».

Як відомо, раніше між подачею заяви і реєстрацією шлюбу мало пройти не менше 30 днів.загрузка...

Читайте також