Світська левиця пошкодувала, що через теракт у Ніцці відмінили фейєрверк

Світська левиця пошкодувала, що через теракт у Ніцці відмінили фейєрверк

Світська левиця Христина Сисоєва поскаржилася на те, що через вчинений в Ніцці теракту в Сен-Тропе (приблизно 100 кілометрів від Ніцци), куди вона прямувала, скасували феєрверк. Її слова наводяться на сайті «Комсомольської правди».

«Звичайно, ми їхали на свято, на підтримку Франції і таке інше. Ми були на човні, на яхті тобто. Там штормило і ми з Ніцци поїхали в Сен-Тропе. І поки ми їхали так штормило. Хвилі — ой, боже мій! Ми намагалися на феєрверк потрапити у Сен-Тропе», — розповіла 35-річна жінка.

Вона продовжила: «Коли вже підійшли, нам повідомили ці новини нещасні, такий жах був — ми в шоці. Всі французи — вони в жалобі конкретній, жахливій. І феєрверку і нічого, взагалі, ми не отримали — і ми просто в шоці». За словами Сисоєвої, вона знаходиться на віллі під охороною, і все у неї добре «завдяки богу».

Сисоєва — учасниця британського реаліті-шоу 2013 року Meet the Russians. У програмі показували, як живуть в Лондоні багаті росіяни. Там глядачі дізналися, що Сисоєва одружена з британським мільярдером, у них двоє дітей. У 2015-му вона заявила, що вони розлучилися, проте в інтернеті поповзли чутки, що чоловіка у неї і не було.загрузка...

Читайте також

Коментарі