Донецькі бойовики розчаровуються в «Новоросії» і тікають до України

Донецькі бойовики розчаровуються в «Новоросії» і тікають до України

Більшість «ополченців» пішли воювати через нужду. Таку думку висловив донеччанин у своїй розповіді про життя в Донецьку на kramatorskpost.com, передає donbass.ua.

За його словами, багато нинішніх бойовики свого часу виїжджали до Росії, багато — в Україну.

 — Не знайшовши там свого місця, поверталися назад. У Донецьку роботи немає, а «ополченцям» справно платять. Мало, але платять. Плюс невелике забезпечення продуктами. Ідейних майже не залишилося, навіть ті, хто спочатку йшли воювати за «Новоросію» і «русскій мір» шукають як би перебратися в Україну, — розповів донеччанин.

У той же час він відзначає, що «місцеві-то ще не так сильно зневірилися».

 — Вони знають, що можуть втекти в Україну, відсидіти пару років у в’язниці і все буде добре. Найгірше російським кадровим військовим. Їх часто називають «собаками». Як тільки вони перетинають кордон, у них забирають всі документи і видають якийсь папірець для ідентифікації. вони взагалі не розуміють, що тут роблять і заради чого їх сюди прислали. Була ситуація, коли російська контрактник, який пройшов Сирію, заклав у ломбарді обручку, щоб купити квиток до Ростова і повернутися додому. І таких в «молодій республіці» дуже багато, — розповів він.

Він також заявив, що всі паспорти, які українські солдати знаходять на позиціях бойовиків — це документи найманців.

 — Ось вони заробляють добре. Правда, поводяться огидно, місцевих «ополченців» зневажають. По факту, тільки вони зараз розуміють, за що воюють, — додав він.загрузка...

Читайте також

Коментарі