Білорус-бойовик з «ЛНР»: за 300 метрів від нас — позиції українців....

Білорус-бойовик з «ЛНР»: за 300 метрів від нас — позиції українців. Я їх бачу

 — Я проти всіх ось цих, хто по-білоруськи розмовляє. Нічого хорошого з ними не буде, заявив білорус-бойовик з «ЛНР »кореспонденту Радіо «Свабода», передає «Наша Ніва».

Яровий розповів, як в Могильовському СІЗО слідчий ставився до нього «по-людськи»: приносив їжу, дозволяв грати в комп’ютерні ігри. Через тиждень Івана випустили під розписку про те, що він повідомлений про кримінальну відповідальність за найманство.

Вперше про 27-річного уродженця Могилевської області, який поїхав воювати на Донбас на боці сепаратистів під позивним «Пушкін», повідомила державна газета «СБ Білорусь сьогодні» в номері за 11 лютого 2016 року. Автор статті «Гастарбайтери війни» підкреслює: відомості достовірні, отримані з міліцейських довідок.

Нагадаємо, в червні Могилевський УБОЗ відреагував на запит блогера Антона Мотолько щодо бойовика. За словами правоохоронців, Іван Яровий не утримувався в Могильовському СІЗО в період з 01.01.2014 по 26.02.2016, та щодо нього не було порушено кримінальну справу.

Після публікації про це «Пушкін» сам по телефону вийшов на зв’язок з кореспондентом.

 — Звичайно, я був в СІЗО! А як ви думаєте, звідки тоді в «СБ» про моє існування дізналися? — каже Іван. — І коли мене звідти випустили, ніякого особливого документа не дали. Просто поставив підпис … »

Зараз «Пушкін» повернувся до Луганської області після лікування в російському госпіталі і продовжує воювати, проте не уточнює назву збройного формування.

На питання, чи збирається він в майбутньому повертатися на батьківщину, «Пушкін» відповідає:

 — Повернуся, коли в Білорусі почнеться майдан, розганятиму. Я проти всіх ось цих … хто по-білоруськи розмовляє. Нічого хорошого з ними не буде. А поки 300 метрів від нас — позиції українців. Я їх бачу».загрузка...

Читайте також

Коментарі