Переселенцям з аварійного житла на голову впала стеля нової квартири

Товстий шар штукатурки площею 2,5 метра обвалився в квартирі будинку, побудованого за програмою розселення з аварійного житла в російському селищі Свердлова.

У ОНФ повідомили, що будинок в селищі імені Свердлова був побудований за програмою розселення з аварійного житла і офіційно зданий в експлуатацію 28 листопада 2014 року. Мешканці заїхали в нього через рік після здачі і раптово отримали квитанції на оплату житлово-комунальних послуг з моменту введення будинку в експлуатацію. Виявилося, що при спорудженні будівлі також було допущено багато порушень, повідомляє 47news.

"Штукатурка стель квартир виконана з порушенням будівельної технології і повсюдно покрита тріщинами. Комплекс фасадних робіт виконаний також з грубими порушеннями технології робіт, що вже зараз призводить до руйнівних наслідків. Ця конструкція витримає максимум одну-дві зими. Не потрібно забувати про те, що основний будівельний матеріал в цьому будинку - газобетон, який, за умови руйнування фасаду, буде вбирати в себе всю вологу і поступово втрачати свої характеристики. Вже зараз в деяких квартирах з'явилася цвіль, а витяжки практично не працюють, всередині квартир підвищена вологість. Мешканці останніх поверхів регулярно страждають від протікання. Підвали закриті, але спуски до них не обгороджені, хоча перепад висоти становить близько півтора метрів, благоустрій виконано з контр-ухилом до дому, дренажні колодязі не закриті гратами і забиті як будівельним, так і побутовим сміттям", - розповів експерт ОНФ Олександр Горшенев.

Рекомендуємо прочитати

У Києві в пожежі загинула шестирічна дитина

У Києві на вулиці Вишгородській 46-Б 21 липня загинула внаслідок пожежі у житловій п'ятиповерхівці шестирічна дитина....

Це може бути цікавим

Українського авіаперевізника можуть позбавити права на польоти

Державіаслужба може призупинити сертифікат українського авіаперевізника «Анда Ейр» через невідповідність вимогам Повітряного кодексу....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Україна поглибить співпрацю з Францією у сфері безпеки

Міністерство внутрішніх справ України поглибить співпрацю з Францією у сфері цивільної безпеки....