Переселенцям з аварійного житла на голову впала стеля нової квартири

Товстий шар штукатурки площею 2,5 метра обвалився в квартирі будинку, побудованого за програмою розселення з аварійного житла в російському селищі Свердлова.

У ОНФ повідомили, що будинок в селищі імені Свердлова був побудований за програмою розселення з аварійного житла і офіційно зданий в експлуатацію 28 листопада 2014 року. Мешканці заїхали в нього через рік після здачі і раптово отримали квитанції на оплату житлово-комунальних послуг з моменту введення будинку в експлуатацію. Виявилося, що при спорудженні будівлі також було допущено багато порушень, повідомляє 47news.

"Штукатурка стель квартир виконана з порушенням будівельної технології і повсюдно покрита тріщинами. Комплекс фасадних робіт виконаний також з грубими порушеннями технології робіт, що вже зараз призводить до руйнівних наслідків. Ця конструкція витримає максимум одну-дві зими. Не потрібно забувати про те, що основний будівельний матеріал в цьому будинку - газобетон, який, за умови руйнування фасаду, буде вбирати в себе всю вологу і поступово втрачати свої характеристики. Вже зараз в деяких квартирах з'явилася цвіль, а витяжки практично не працюють, всередині квартир підвищена вологість. Мешканці останніх поверхів регулярно страждають від протікання. Підвали закриті, але спуски до них не обгороджені, хоча перепад висоти становить близько півтора метрів, благоустрій виконано з контр-ухилом до дому, дренажні колодязі не закриті гратами і забиті як будівельним, так і побутовим сміттям", - розповів експерт ОНФ Олександр Горшенев.

Рекомендуємо прочитати

Квартиру родителей Сони Кошкиной ограбили

Квартиру родителей Сони Кошкиной ограбили, но ничего ценного не взяли....

Це може бути цікавим

В Китае занялись разработкой сверхскоростных вертолетов

Китайская корпорация AVIC занялась разработкой нескольких типов скоростных вертолетов, пишет Aviation Week....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

У Канаді морський лев схопив дівчинку за сукню і потягнув у воду

У канадському місті Річмонд морський лев схопив за сукню дівчинку, яка присіла біля водойми, і потягнув її у воду....