На Чернігівщині мера-«радикала» затримали через хабар

На Чернігівщині мера-«радикала» затримали через хабар

«Прокуратурою області спільно з УСБУ під час отримання неправомірної вигоди викрито міського голову, який спільно з депутатом районної ради отримали 1 тис доларів за сприяння у виділенні земельної ділянки», — сказано у повідомленні.

Вказується, що зараз вирішується питання про «затримання та повідомлення корупціонерам про підозру».

Водночас, як пишуть «Українські новини» голова фракції Радикальна партія Олег Ляшко під час засідання у ВР обурився тим, що затримали мера, який був обраний від РП.

«Це мер міста, обраний від РП… І затримали керівника партійної районної організації Менського району Валерій Гайдукевича… Обох цих людей звинувачують нібито в отриманні якоїсь хабара. Нехай у мене рука всохне, якщо хтось там отримував хабарі», — сказав він.

Ляшко вважає затримання Примакова і Гайдукевича політичним переслідуванням і пов’язує з висуненням на проміжних виборах депутата Ради в одномандатному виборчому окрузі №206 (Чернігів) кандидата від РП Дмитра Блауш.

«Все це політичні репресії, фальсифікації кримінальних справ… Напередодні виборів в 206-му окрузі намагаються дискредитувати посадових осіб, висуванців РП», — додав Ляшко.загрузка...

Читайте також