Організатори приховують від громадськості Всеукраїнську конференцію щодо поводження з відходами

14-15 липня 2016 року у Львові проходитиме «замаскована» від громадськості Всеукраїнська конференція щодо поводження з відходами.

У кінці травня цього року на Львівському сміттєзвалищі сталася трагедія, сміттєзвалище загорілося, загинули люди, довкілля забруднилося тонами забруднюючих речовин. Тривале нехтування проблемою поводження з відходами обернулося для людей та довкілля лихом.

На сьогодні львівське сміття транспортується на сміттєзвалища у різні області, але таке вирішення проблеми є короткотерміновим та не є безпечним для довкілля, оскільки усі сміттєзвалища в Україні не відповідають екологічним нормам. Львів’яни очікують нових європейських рішень від влади – будівницта сміттєпереробного чи сміттєспалювального підприємства, використання відходів у якості матеріальних чи енергетичних ресурсів. Рішення влади повинно бути виваженим, базуватися на досвіді європейських країн у сфері переробки та утилізації твердих побутових відходів.

«Про стан сміттєзвалищ і полігонів твердих побутових відходів в Україні: проблеми та шляхи їх розв’язання» обговорюватимуть на Всеукраїнській конференції, що проходитиме у Львові 14-15 липня цього року.

Конференція розпочинає свою роботу у Львівській міській раді, однак жодного оголошення про проведення конференції на сайті міської ради ми не знайшли.

Організаторами конференції є Всеукраїнська екологічна ліга, Екологічна рециклінгова асоціація України, Центр муніципальних технологій.

Незрозуміло, чому інформація про проведення конференції, на якій розглядатимуться вкрай актуальні проблеми поводження з відходами, не поширена в ЗМІ, не відома широкій громадськості.

Серед проблем, які підніматимуться на конференції - ліквідація екологічно небезпечної ситуації на Грибовицькому сміттєзвалищі.

Нам вже доводилося зустрічатися з «ліквідацією» небезпечних відходів «по-українськи» на Калуському полігоні, де після його «очищення» нами було виявлено перевищення гранично допустимих концентрацій гексахлорбензолу у ґрунтах у понад півмільйона разів2.

Ми здивовані, що на конференції серед доповідачів немає представників Львівської облдержадміністрації, науковців Львівщини, які займаються дослідженням проблем Грибовицького сміттєзвалища, громадськості. Єдиним представником місцевої громади на конференції є активістка з села Малехів, що знаходиться поблизу Грибовицького сміттєзвалища.

Тож не на правах організаторів, але як небайдужі громадяни та львів’яни, запрошуємо львів’ян, державних службовців, громадськість України до обговорення проблем поводження з відходами та прийняття рішень на конференції у Львові 14-15 липня 2016 року, яка розпочинає свою роботу в приміщенні Львівської міської ради 14 липня 2016 року о 17.00.

Рекомендуємо прочитати

Це може бути цікавим

Антикоррупционер - депутат Виталий Куприй проговорился о своей зарубежной недвижимости - ТРК "КИЕВ"

Будучи гостем программы «Столица» на телеканале «Киев» и отвечая на вопрос слушателя в прямом эфире о готовности материально помогать украинской армии, Виталий Куприй огласил факты, которые идут в разрез с его официальной электронной декларацией....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Аналитики спрогнозировали, что станет с курсом доллара к концу лета

Укрепление украинской валюты продолжится и до конца лета доллар может упасть в цене на 1 – 1,5 гривны....