Кореспондентів «Громадського» позбавили аккредитації в АТО

Кореспондентів «Громадського» позбавили аккредитації в АТО

Журналісти «Громадського» мали можливість не порушувати правила роботи у зоні АТО, працюючи на передовій.

Про це у ефірі Еспресо.TV сказала заступник міністра інформаційної політики України Тетяна Попова.

За її словами акредитація у зоні АТО кореспондента російської «Нової газети» Юлії Полухіної та журналістів «Громадського ТБ» Анастасії Станко та Костянтина Реуцького тимчасово призупинена.

«Я не певна, що контррозвідка пропустила б російську журналістку на передову. В нас було декілька випадків, коли на фронт хотіли потрапити іноземці з Європи, але з ним були оператори з Донецька. Контррозвідка не пропустила цих людей», — сказала Попова.

За її словами, журналісти, перебуваючи на так званій нульовій лінії забувають, що не всю важливу інформацію можно давати в ефір. Журналісти того ж «Громадського» могли показати порушення мінських домовленостей з боку бойовиків, не порушуючи правил роботи на фронті.

Нагадаємо, що прес-центр штабу АТО просив СБУ призупинити акредитації журналістів «Громадського ТБ» Анастасії Станко, Костянтина Реуцького та спеціального кореспондента «Нової газети» Юлії Полухіної. Зазначені журналісти, за даними штабу, відзнявши сюжети для своїх ЗМІ, порушили вимоги роботи преси в АТО, «чітко показавши позиції десантників, їхні обличчя і зброю, предмети, що можуть стати орієнтирами для ворога».загрузка...

Читайте також

Коментарі